קו 431
ירושלים←ראשון לציון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 431 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 431 (ירושלים←ראשון לציון) יש 7 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 431 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←ראשון לציון (7 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
שדרות נים/הפלמ''ח
ת. רכבת ראשונים
מוטה גור/שדרות יצחק רבין
ההסתדרות/חומה ומגדל
ת. מרכזית ראשל''צ
שאלות ותשובות לגבי קו 431
מתי מתחיל לפעול קו 431?
קו 431 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 431 מפסיק לעבוד?
קו 431 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 431?
כדי לראות מתי קו ירושלים←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 431 (ירושלים←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←ראשון לציון (ירושלים←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 431 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 431 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 431 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 431 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 431
קו 431 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 09:00 - 15:00 | 60 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל431 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 431 (ירושלים←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 431
תעריף הנסיעה ב431 (ירושלים←ראשון לציון) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
431 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 431 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 431 (ירושלים←ראשון לציון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 431. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 431.
מעקב אחר קו האוטובוס 431 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 431 (ירושלים←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 431 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 431 ב-ישראל
431 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 36 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 224 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 951 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 262 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 787 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->התמר/החרוב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 958 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים