קו 56
אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 56 (אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באלג'ליל/כניסה צפונית ומסתיים בגן טכנולוגי/כניסה ראשית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית (29 תחנות)
אלג'ליל/כניסה צפונית
אלג'ליל/כיכר צפונית
אלג'ליל מרכז 2
אלג'ליל מרכז 4
אלג'ליל/יציאה דרומית
רחוב 7064/עומר אבן אל ח'טאב
7042/7040
7045/7040
מרכז מסחרי/עומר אבן אל ח'טאב
7012/7015
רחוב 7106/כרם אל ג'מאל
7017/7106
רואוס אל ג'יבאל/6050
משטרה פיקוד צפון
הגליל/שכונת אלרום
בית חולים נמסאוי
בית חולים איטלקי 4
בית חולים איטלקי 6
קרית הממשלה/דרך הציונות
קניון מבנה/דרך החטיבות
דרך אריאל שרון/דרך החטיבות
דרך אריאל שרון/סביון
דרך אריאל שרון/החצב
שוק
הציונות/דרך העמק
צומת המחצבות
ביטוח לאומי/כביש 75
בית ספר עמל
גן טכנולוגי/כניסה ראשית
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-05:50 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-21:10 בראשון
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית (אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 56 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 56 של שאמ (Nazareth-unbs) - אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית
לוח זמנים של קו 56
קו 56 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:10 | 40 - 80 |
ב׳ | 05:50 - 22:00 | 25 - 30 |
ג׳ | 05:50 - 22:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:50 - 22:00 | 25 - 30 |
ה׳ | 05:50 - 22:00 | 25 - 30 |
ו׳ | 05:50 - 22:00 | 25 - 90 |
ש׳ | 06:35 - 22:00 | 72 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ אלג'ליל/כניסה צפונית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
56 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 56 היא אלג'ליל/כניסה צפונית והתחנה האחרונה היא גן טכנולוגי/כניסה ראשית.
קו 56 (אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (אלג'ליל/כניסה צפונית←גן טכנולוגי/כניסה ראשית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
56 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 32 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 70 - בריאות המשפחה-כפר כנא<->איצטדיון כפר כנא-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים
- 37 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 81 - 201/609-יפיע<->5005/5129-נצרת-1#
- 34 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 50 - יפיע/כביש 510-יפיע<->101/124-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 88 - כיכר אלעבהרה-עין מאהל<->בי''ס אינגיליה-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->פאולוס השישי/הגליל-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 9 - אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת<->מרכז מסחרי מגדלי נצרת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 111 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 19 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->גן ילדים/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 39 - האדמו''ר מבעלזא/כניסה-נוף הגליל<->שוק-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 57 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->מרכז מסחרי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 22 - מרכז חלוקת דואר-כפר כנא<->מרכז מסחרי-נצרת-3ג/ לוח זמנים
- 71 - כפר כנא 15-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->בי''ס סיליזיאן-נצרת-1#/ לוח זמנים