קו 97
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 97 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 97 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 97 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע (31 תחנות)
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך מנחם בגין/ויינברגר
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
צומת סירקין/הרב עובדיה יוסף
ירושלים/גורדון
ירושלים/שכ' קריית אלון
צומת גנים/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
אברבנאל / אצ''ל
חזון אי''ש/בי''ס שמעוני
וולפסון / עין גנים
דוד וולפסון/רמב''ם
עירייה/דוד וולפסון
עיריית פתח תקווה/חיים עוזר
שוק עירוני/ברון הירש
ז'בוטינסקי/רוטשילד
ת.רק''ל קרול
לודיוב/גרינשפן
חנן לויתן/ברוריה בת תרדיון
קניון אם מושבות
ראשון לציון/זכרון יעקב
ראשון לציון/שרגא רפאלי
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 97
מתי מתחיל לפעול קו 97?
קו 97 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 97 מפסיק לעבוד?
קו 97 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 97?
כדי לראות מתי קו בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 97 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 97 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 97 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 97 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 97 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 97 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע
לוח זמנים של קו 97
קו 97 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 20:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 20:45 | 25 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 20:45 | 25 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 20:45 | 25 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 20:45 | 25 - 30 |
ו׳ | 05:35 - 16:30 | 30 - 35 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל97 (מ בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 97 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 97
תעריף הנסיעה ב97 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
97 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 97 היא בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 97 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 97. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 97.
מעקב אחר קו האוטובוס 97 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 97 (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←רכבת קריית אריה/חנה וסע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 97 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 97 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 51א - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-11/ לוח זמנים
- 35א - הבושם/האומן-אשדוד<->תרשיש/ספיר-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 87א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-11/ לוח זמנים
- 31א - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 9א - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-21
- 5 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 2א - מסוף הריביירה-אשדוד<->נמל הדרום-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 10 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 17 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים