קו 159
פתח תקווה←צריפין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 159 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 159 (פתח תקווה←צריפין) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף משה ארנס/רציפים ומסתיים במחנה מצל''ח 6821.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 159 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←צריפין (26 תחנות)
מסוף משה ארנס/רציפים
ת. מרכזית פ''ת
ת.רק''ל קרול/אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/כביש 4
ג. שמואל/ גשר הולכי רגל
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
מסוף אלוף שדה
מחלף מסובים
מחלף גנות/כביש 4
כביש 44/תחנה מטאורולוגית
צומת בית דגן
טריגוסין/דרום
צומת חב''ד
קניון אסף/44
גדוד אמירים
מחנה מצל''ח 6800
מחנה צריפין
צריפין/בסיס אספקה
בה''ד 6
מחנה מצל''ח 6821
שאלות ותשובות לגבי קו 159
מתי מתחיל לפעול קו 159?
קו 159 מתחיל לפעול ב-06:33 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 159 מפסיק לעבוד?
קו 159 מפסיק לפעול ב-06:43 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 159?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←צריפין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←צריפין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 159 (פתח תקווה←צריפין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←צריפין (פתח תקווה←צריפין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 159 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 159 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 159 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 159 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 159
קו 159 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:33 - 06:43
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ב׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ה׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל159 (מ מסוף משה ארנס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 159 (פתח תקווה←צריפין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 159
תעריף הנסיעה ב159 (פתח תקווה←צריפין) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
159 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 159 היא מסוף משה ארנס/רציפים והתחנה האחרונה היא מחנה מצל''ח 6821.
קו 159 (פתח תקווה←צריפין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 159. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 159.
מעקב אחר קו האוטובוס 159 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 159 (פתח תקווה←צריפין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 159 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 159 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 406 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 226 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 413 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 72 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 82א - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 558 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - סנונית/דרור-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים