קו 14
משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 14 (משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל במשרד הרישוי/הלוחמים ומסתיים בקאנטרי דקל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל (39 תחנות)
משרד הרישוי/הלוחמים
תל גיבורים/שז''ר
ביה''ס ברנר/מאיר גרוסמן
גרינבוים/מאיר גרוסמן
נס לגויים/שרירא גאון
נס לגויים/עזה
ד''ר ארליך/שבטי ישראל
ד''ר ארליך/יפת
יפת/ד''ר ארליך
יפת/יצחק אבינרי
יפת/לואי פסטר
שוק הפשפשים/יפת
כיכר השעון
פרופ' קויפמן/גולדמן
מרכז הטקסטיל/פרופ' קויפמן
יצחק אלחנן/הכרמל
גרוזנברג/יעבץ
מזא''ה/אלנבי
יוחנן הסנדלר/בלפור
יוחנן הסנדלר/שיינקין
העבודה/המלך ג'ורג'
המלך ג'ורג'/החשמונאים
המלך ג'ורג'/שדרות בן ציון
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
הנביאים/שמריהו לוין
לונדון מיניסטור/שד' שאול המלך
האופרה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
כיכר המדינה/ויצמן
כיכר המדינה/אריה עקיבא
ויצמן/פנקס
יהודה המכבי/דרך נמיר
הרב הרצוג/הזוהר
הרב הרצוג/בבלי
בבלי/הכנסת הגדולה
הרב קוסובסקי/בבלי
הרב קוסובסקי/שטיינמן
קאנטרי דקל
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-00:05 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל (משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 14 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו 14 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:05 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 23:35 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:40 - 18:40 | 35 - 42 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:05 - 23:35 | 20 - 30 |
ה׳ | 00:05 - 23:35 | 20 - 30 |
ו׳ | 00:05 - 15:00 | 25 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ משרד הרישוי/הלוחמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
14 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 14 היא משרד הרישוי/הלוחמים והתחנה האחרונה היא קאנטרי דקל.
קו 14 (משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (משרד הרישוי/הלוחמים←קאנטרי דקל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 905 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-25/ לוח זמנים
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114/ לוח זמנים
- 66 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 926 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-126/ לוח זמנים
- 5 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 25 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 931 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-231/ לוח זמנים
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים