קו 13
שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 13 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשפירא/התקווה ומסתיים ברכבת אשקלון/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה (34 תחנות)
שפירא/התקווה
שדרות עמק חפר/ח.מ. שפירא
שדרות עמק חפר/עין עברונה
שדרות עמק חפר/אגם דלתון
בקעת רימון/שדרות עמק חפר
בקעת רימון/שדרות עמק יזרעאל
שדרות עמק יזרעאל/בקעת רימון
שדרות עמק יזרעאל/בריכת רם
שדרות עמק יזרעאל/עין עבדת
שדרות עמק יזרעאל/עין עברונה
ח.מ. שפירא/שד. אליעזר בן יהודה
עולי הגרדום/עמיעוז
עולי הגרדום/קדושי קהיר
שני אליהו/עולי הגרדום
ח.מ. שפירא/סמטת גדוד הפורצים
שפירא/ניצנים
ח.מ. שפירא/משה יוליש
ח.מ. שפירא/ש''י עגנון
ש''י עגנון/שפירא
ש''י עגנון/קופת חולים
ש''י עגנון/ההסתדרות
ביאליק/ז'בוטינסקי
ביאליק/גיורא יוספטל
ביאליק/אפרים צור
ביאליק/קרן היסוד
ביאליק/בן זומא
בן גוריון/נאות אשקלון
דוד רמז/שדרות דוד בן גוריון
דוד רמז/הפלמ''ח
מסוף רמז/דוד רמז
אנה פרנק/תשרי
שדרות מנחם בגין/אנה פרנק
שדרות מנחם בגין/אבן עזרא
רכבת אשקלון/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-04:46 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-14:07 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 04:46 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:46 - 23:20 | 22 - 45 |
ב׳ | 04:46 - 23:20 | 22 - 45 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 04:46 - 23:20 | 22 - 45 |
ה׳ | 04:46 - 23:20 | 22 - 45 |
ו׳ | 05:13 - 14:07 | 54 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ שפירא/התקווה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
13 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 13 היא שפירא/התקווה והתחנה האחרונה היא רכבת אשקלון/הורדה.
קו 13 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (שפירא/התקווה←רכבת אשקלון/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
13 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 465 - מקיף א'/מורדי הגטאות-אשדוד<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 459 - מקיף א'/מורדי הגטאות-אשדוד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 363 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 442 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 134 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->הזית/החיטה-פטיש-1#/ לוח זמנים
- 14 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 8א - גלובוס סנטר-מבקיעים<->אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 29 - מכללת ספיר/232-שער הנגב<->מזכירות/מפלסים-מפלסים-12/ לוח זמנים
- 333 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תחנה מרכזית/שדרות העצמאות-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 4א - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 10 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->בני נצרים-בני נצרים-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף כרמי גת/איסוף-קרית גת<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 2 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 76 - קדמה/מרכז-קדמה<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 12 - דקל מרכז-דקל<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-22
- 445 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 451 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים<->אפיקים בנגב/הכשרת היישוב-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים