קו 16
קריית עקרון←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 16 (קריית עקרון←רחובות) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכביש 40/גבעת ברנר ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית עקרון←רחובות (38 תחנות)
כביש 40/גבעת ברנר
כביש 40/פאוור סנטר בילו
בית חולים קפלן/דרך פסטרנק
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
השוק העירוני/לבקוביץ'
ת. מרכזית רחובות/רציפים
השוק העירוני/לבקוביץ'
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון וייצמן/דרך יבנה
דרך יבנה/קק''ל
דרך הים/המנוף
מרכז מסחרי אמריקן סיטי/דרך הים
דרך הים/דרך גד פיינשטיין
דרך הים/גבריאלוב
דרך יצחק כץ/כביש 410
הרדוף/דוד אלעזר
דרך בן גוריון/יהונתן
הגאון בן איש חי/גן ציבורי
הר הצופים/הר הנגב
הר הצופים/יעקב פרי
הר הצופים/הר אביטל
הר הצופים/הר ציון
הר הצופים/יעקב פרי
יעקב פרי/ספורטק
יעקב פרי/גד פיינשטיין
דרך גד פיינשטיין/האלוף יעקב פרי
מרכז אקדמי פרס/גד פיינשטיין
בית אבות נווה עמית
המדע/חיים פקריס
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו קריית עקרון←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית עקרון←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (קריית עקרון←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית עקרון←רחובות (קריית עקרון←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 23:00 | 15 - 20 |
ב׳ | 06:10 - 23:00 | 15 - 20 |
ג׳ | 07:15 - 23:00 | 20 - 75 |
ד׳ | 06:10 - 23:00 | 15 - 20 |
ה׳ | 06:10 - 23:00 | 15 - 20 |
ו׳ | 06:20 - 14:40 | 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 50 - 70 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ כביש 40/גבעת ברנר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (קריית עקרון←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (קריית עקרון←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
16 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 16 היא כביש 40/גבעת ברנר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 16 (קריית עקרון←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (קריית עקרון←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->קניון לב קצרין-קצרין-1ז/ לוח זמנים
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 89 - תיכון בית אליעזר-חדרה<->תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה רחבעם/כביש 40 -רמלה-1ב
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 60 - שדרות מעוף הציפור/חוחית-זכרון יעקב<->שדרות בן גוריון/בית ספר החורש-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 490 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים B-תל אביב יפו<->ברעם/האומן-ירושלים-1#