קו 2
מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) (מעודכן)
קו האוטובוס 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) הוא קו מעגלי בעל 18 תחנות, שיוצא מ מסוף אום אל פחם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם (18 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כיכר אלשהיד
אל מדינה/אל ח'נדק
אל מדינה/אבן זידון
קניון/אל מדינה
אל מדינה/אל ביר
אל מדינה/ג'דוע תחתון
ג'דוע תחתון
ג'דוע תחתון 2
גדוע 3
א קודס/אל ביר
אלבח'ארי/אפאק
אלבח'ארי
אלד'הר/אלבח'ארי
אלד'הר
א קודס/אל ח'נדק
א קודס/אל מדינה
מסוף אום אל פחם
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו האוטובוס 2, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 00:00 - 15:00 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
2 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 2 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא מסוף אום אל פחם.
קו 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (מסוף אום אל פחם←מסוף אום אל פחם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים