קו 20
חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) הוא קו מעגלי בעל 87 תחנות, שיוצא מ חניון נווה שאנן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן (87 תחנות)
חניון נווה שאנן
גדליהו/דורי
מרכז מסחרי/גדליהו
בית אבות ספרדי/גדליהו
הרב מימון/לייב שמעוני
לייב שמעוני/נחמיאס יוסף
הגליל/לייב שמעוני
הגליל
הגליל/מאירוביץ
טרומפלדור/התיכון
חניתה/טרומפלדור
חניתה/שמחה גולן
חניתה/הלל סילבר
הלל סילבר/חניתה
הלל סילבר א
בית אבא חושי/אבא הלל סילבר
הלל סילבר ב
הלל סילבר ג
הלל סילבר/ניסנבוים
יד לבנים/הלל סילבר
'יד לבנים א
יד לבנים ב'
יד לבנים ג
יד לבנים/ערד
ערד/תענך
ערד/סובה
ערד/תענך
ערד/יד לבנים
יד לבנים/ערד
יד לבנים/מעלות דב גרונר
יד לבנים א
יד לבנים ב
יד לבנים/הלל סילבר
הלל סילבר/רטנר
הלל סילבר א
הלל סילבר ב
בית אבא חושי
הלל סילבר ג
הלל סילבר/חניתה
חניתה/הלל סילבר
חניתה/שמחה גולן
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
קומוי/חנקין
יערי/בורוכוב
יגאל אלון/חסידי אומות עולם
יגאל אלון/זאב וילנאי
יגאל אלון/אליעזר אלתר
יגאל אלון/שלון
יגאל אלון/דרך בירם
דרך בירם/יגאל אלון
דרך בירם/דובנוב
זלמן שניאור/אינטרנציונל
בורלא/זלמן שניאור
בורלא א'
'בורלא ב
'בורלא ג
סחלב א
סחלב ב
סחלב/אמנון ותמר
אמנון ותמר/סחלב
בית חולים פלימן
זלמן שניאור/ברנר
זלמן שניאור א
'זלמן שניאור ב
זלמן שניאור ג
זלמן שניאור ד
זלמן שניאור/בורלא
זלמן שניאור/פיכמן
דרך בירם/אינטרנציונל
יגאל אלון/דרך בירם
יגאל אלון/אמיל גרינצוויג
יגאל אלון/שלון
יגאל אלון/אברהם סכנין
יגאל אלון/זאב וילנאי
יגאל אלון/חסידי אומות עולם
יערי/מל''ל
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
טרומפלדור/מימון
הרב מימון/גילבוע
הרב מימון/פינסקר
הרב מימון/לייב שימעוני
בית אבות ספרדי/גדליהו
מרכז מסחרי/גדליהו
גדליהו/דורי
חניון נווה שאנן
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 20
קו 20 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 04:45 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 04:45 - 23:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:02 - 16:40 | 15 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ חניון נווה שאנן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
20 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 20 היא חניון נווה שאנן והתחנה האחרונה היא חניון נווה שאנן.
קו 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 784 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 23 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 22א - ברעם/האומן-ירושלים<->הנביאים/הרב קוק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 92 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ם/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 471 - רמות/מסוף-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים