קו 266
פתח תקווה←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 266 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 266 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית רבקה ומסתיים במסוף עתידים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 266 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (36 תחנות)
בית רבקה
החמישה/קיש בריגדיר
הנביאים/הושע
הנביאים/הנרייטה סולד
הנרייטה סולד/השופטים
בכור שטרית/הנרייטה סולד
אסף שמחוני/זמנהוף
תיכון תלם/שפרינצק
שפרינצק / פינס
שמואל סלנט/יחיאל מיכל פינס
שמואל סלנט/ביאליק
שמואל סלנט / אחד העם
ההסתדרות/איכילוב
פרנקפורטר/רוטשילד
טרומפלדור/פיק''א
ת.רק''ל קרול
לודיוב/גרינשפן
חנן לויתן/ברוריה בת תרדיון
קניון אם מושבות
ראשון לציון/זכרון יעקב
ראשון לציון/שרגא רפאלי
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
דרך שלמה שמלצר/גרניט
דרך שלמה שמלצר/השפלה
דרך שלמה שמלצר/מרטין גהל
דרך אם המושבות/המכבים
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
מבצע קדש/ראול ולנברג
ראול ולנברג/משמר הירדן
ראול ולנברג/הברזל
מטה מרחב ירקון/ראול ולנברג
ראול ולנברג/הנחושת
ראול ולנברג/הארד
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
מסוף עתידים
שאלות ותשובות לגבי קו 266
מתי מתחיל לפעול קו 266?
קו 266 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 266 מפסיק לעבוד?
קו 266 מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 266?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 266 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 266 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 266 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 266 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 266 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 266
קו 266 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:00 - 21:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 21:15 | 12 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 21:15 | 12 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 21:15 | 12 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 21:15 | 12 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 14:20 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל266 (מ בית רבקה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 266 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 266
תעריף הנסיעה ב266 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
266 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 266 היא בית רבקה והתחנה האחרונה היא מסוף עתידים.
קו 266 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 266. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 266.
מעקב אחר קו האוטובוס 266 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 266 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 266 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 266 ב-ישראל
266 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 58 - מסוף כורזין-גבעתיים<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 6 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 916 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-116/ לוח זמנים
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 924 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-224
- 33 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 4 - קאנטרי בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 63 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 17 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 951 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->עיריית בני ברק/ירושלים-בני ברק-251/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 14 - קאנטרי דקל-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים