קו 31
גבעתיים←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 31 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 31 (גבעתיים←תל אביב-יפו) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף כורזין ומסתיים ביוסף לוי/הכובשים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 31 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גבעתיים←תל אביב-יפו (22 תחנות)
מסוף כורזין
הרב הרצוג/טבנקין
קניון גבעתיים/דרך יצחק רבין
דרך יצחק רבין/אילת
דרך השלום/דרך יצחק רבין
דרך השלום/דרך הטייסים
דרך הטייסים/דרך השלום
לה גוורדיה/דרך הטייסים
לה גווארדיה/הגיבור האלמוני
לה גווארדיה/שער הגיא
לה גוורדיה/יגאל אלון
לה גווארדייה/המעפילים
מחלף לה גווארדייה
הרכבת/המסגר
הרכבת/סלומון
חברת החשמל/דרך מנחם בגין
דרך בגין/אלנבי
דרך יפו/נחלת בנימין
הרצל/יהודה הלוי
מגדל שלום/הרצל
מסוף כרמלית/הכרמל
יוסף לוי/הכובשים
שאלות ותשובות לגבי קו 31
מתי מתחיל לפעול קו 31?
קו 31 מתחיל לפעול ב-07:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 31 מפסיק לעבוד?
קו 31 מפסיק לפעול ב-08:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 31?
כדי לראות מתי קו גבעתיים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גבעתיים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 31 (גבעתיים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גבעתיים←תל אביב-יפו (גבעתיים←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 31 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 31 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 31 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 31 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 31
קו האוטובוס 31, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:35 - 08:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:35 - 08:05 | 15 |
ב׳ | 07:35 - 08:05 | 15 |
ג׳ | 07:35 - 08:05 | 15 |
ד׳ | 07:35 - 08:05 | 15 |
ה׳ | 07:35 - 08:05 | 15 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל31 (מ מסוף כורזין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 31 (גבעתיים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 31
תעריף הנסיעה ב31 (גבעתיים←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
31 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 31 היא מסוף כורזין והתחנה האחרונה היא יוסף לוי/הכובשים.
קו 31 (גבעתיים←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 31. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 31.
מעקב אחר קו האוטובוס 31 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 31 (גבעתיים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 31 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 31 ב-ישראל
קווי דן (Dan) בישראל
- 923 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-123/ לוח זמנים
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 6 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 965 - המכבים/הרב ברוט-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-156/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 918 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->נחמיה/חזון אי''ש-בני ברק-218/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 116 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 62 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 4 - קאנטרי בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קריית חינוך-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים