קו 411
ירושלים←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 411 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 411 (ירושלים←רמת גן) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה תפעולית/חניון מלחה ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 411 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רמת גן (27 תחנות)
תחנה תפעולית/חניון מלחה
דרך דוד בנבנישתי
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
משה שרת/גולומב
משה שרת/פנחס רוזן
קדיש לוז/משה שרת
מסוף רמת שרת/קדיש לוז
רחמים נאהורי/תורה ועבודה
הפסגה/תורה ועבודה
שדרות הרצל/הר הרצל
תחנת רק''ל יפה נוף
ככר האפט/שדרות הרצל
גשר המיתרים/שד' הרצל
בן גוריון/שערי ירושלים
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
כהנמן/פוברסקי
רבי עקיבא/אליהו הנביא
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 411
מתי מתחיל לפעול קו 411?
קו 411 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 411 מפסיק לעבוד?
קו 411 מפסיק לפעול ב-15:40 בשישי
מתי מגיע קו 411?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 411 (ירושלים←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רמת גן (ירושלים←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 411 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 411 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 411 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 411 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 411
קו 411 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ו׳ | 07:30 - 15:40 | 15 - 60 |
ש׳ | 21:45 - 23:30 | 15 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל411 (מ תחנה תפעולית/חניון מלחה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 411 (ירושלים←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 411
תעריף הנסיעה ב411 (ירושלים←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
411 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 411 היא תחנה תפעולית/חניון מלחה והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 411 (ירושלים←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 411. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 411.
מעקב אחר קו האוטובוס 411 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 411 (ירושלים←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 411 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 411 ב-ישראל
411 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 817 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ז/ לוח זמנים
- 89 - תיכון בית אליעזר-חדרה<->תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 40 - שוק תלפיות-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ר/ לוח זמנים
- 964 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 80 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גולדה מאיר/הסחלב-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 87 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#