קו 70
דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 70 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 70 (דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך אהרון/נווה רמז ומסתיים בבית ספר נילי.
לוח הזמנים לקו 70 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:10. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 70 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי (21 תחנות)
דרך אהרון/נווה רמז
הכרם/קיבוץ גלויות
התירוש/הגת
שבי ציון/כנפי נשרים
כנפי נשרים/ברק
גאולים/כנפי נשרים
גאולים
גאולים/שבי ציון
הפדות/גאולים
הפדות/מרבד הקסמים
קיבוץ גלויות/מרבד הקסמים
קיבוץ גלויות/הכרם
קיבוץ גלויות/דרך אהרון
דרך אהרון/כביש 652
מתנס/בית ספר החיטה
דרך אהרון/דרך שרה
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
החלוצים/צור
נילי/קדש
בית ספר נילי
שאלות ותשובות לגבי קו 70
מתי מתחיל לפעול קו 70?
קו 70 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 70 מפסיק לעבוד?
קו 70 מפסיק לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 70?
כדי לראות מתי קו דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 70 (דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי (דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 70 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 70 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 70 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 70 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 70
קו 70 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל70 (מ דרך אהרון/נווה רמז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 70 (דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 70
תעריף הנסיעה ב70 (דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
70 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 70 היא דרך אהרון/נווה רמז והתחנה האחרונה היא בית ספר נילי.
קו 70 (דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 70. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 70.
מעקב אחר קו האוטובוס 70 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 70 (דרך אהרון/נווה רמז←בית ספר נילי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 70 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 70 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 87א - 'כפר גלים א-כפר גלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 262 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 960 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 817 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ז/ לוח זמנים
- 26א - אקווריום ישראל-ירושלים<->אקווריום ישראל-ירושלים-3א/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 3 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים