קו 418
בת ים←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 418 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 418 (בת ים←תל אביב-יפו) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית העלמין/איסוף ומסתיים במסוף אזורי חן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 418 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בת ים←תל אביב-יפו (56 תחנות)
מסוף בית העלמין/איסוף
אנה פרנק/הקוממיות
אנה פרנק/כ''ט בנובמבר
כ''ט בנובמבר/אלי כהן
אלי כהן/חצור
אלי כהן/דוד רזיאל
מבצע סיני/יוספטל
מבצע סיני/הארזים
מבצע סיני/סטרומה
אנילביץ'/כצנלסון
הרב עוזיאל/דניאל
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
גבעת התמרים/שד' ירושלים
שד' ירושלים/מחרוזת
מרכז הטניס/הרב הלר
היינריך היינה/שז"ר
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
דרך שלמה/שלבים
דרך שלמה/אבולעפיה
הרצל/פלורנטין
הרצל/וולפסון
הרצל/דרך יפו
שד' רוטשילד/אלנבי
שד' רוטשילד/בלפור
שד' רוטשילד/שיינקין
שד' רוטשילד/חשמונאים
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
כיכר מסריק/המלך ג'ורג'
כיכר רבין/מלכי ישראל
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
ארלוזורוב/שלמה המלך
ארלוזורוב/דיזנגוף
ארלוזורוב/בן יהודה
הירקון/ארלוזורוב
ירקון/ויתקין
הירקון/ירמיהו
מסוף רדינג/הורדה
אבן גבירול/שד' רוקח
ש''י עגנון/אבן גבירול
ש''י עגנון/שד' לוי אשכול
שדה דב/שד' לוי אשכול
שדרות לוי אשכול/דב האוזנר
אינשטיין/שד' לוי אשכול
קניון רמת אביב/אינשטיין
האוניברסיטה/חיים לבנון
חיים לבנון/קלצ'קין
רקנאטי/שד' קק''ל
מרכז שוסטר/אבא אחימאיר
אבא אחימאיר/שלמה בן יוסף
שלמה בן יוסף/שד' קק''ל
מסוף אזורי חן
שאלות ותשובות לגבי קו 418
מתי מתחיל לפעול קו 418?
קו 418 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון, שלישי, שישי
באיזו שעה קו 418 מפסיק לעבוד?
קו 418 מפסיק לפעול ב-03:59 בראשון, שלישי, שישי
מתי מגיע קו 418?
כדי לראות מתי קו בת ים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 418 (בת ים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←תל אביב-יפו (בת ים←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 418 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 418 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 418 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 418 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 418
קו 418 פועל בראשון, שלישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:30 - 03:59
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 03:59 | 29 - 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 00:30 - 03:59 | 29 - 30 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:30 - 03:59 | 29 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל418 (מ מסוף בית העלמין/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 418 (בת ים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 418
תעריף הנסיעה ב418 (בת ים←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
418 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 418 היא מסוף בית העלמין/איסוף והתחנה האחרונה היא מסוף אזורי חן.
קו 418 (בת ים←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שלישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 418. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 418.
מעקב אחר קו האוטובוס 418 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 418 (בת ים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 418 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 418 ב-ישראל
418 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 128 - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 907 - אהרונוביץ'/הרב ריינס-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 915 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-115/ לוח זמנים
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 161 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 937 - הרב קלישר/הילדסהיימר-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-137/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 53 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים