לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 418 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 418 (בת ים←תל אביב-יפו) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית העלמין/איסוף ומסתיים במסוף אזורי חן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 418 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בת ים←תל אביב-יפו (56 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מסוף בית העלמין/איסוף
צפה בלוח הזמנים המלא
אנה פרנק/הקוממיות
צפה בלוח הזמנים המלא
אנה פרנק/כ''ט בנובמבר
צפה בלוח הזמנים המלא
כ''ט בנובמבר/אלי כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
אלי כהן/חצור
צפה בלוח הזמנים המלא
אלי כהן/דוד רזיאל
צפה בלוח הזמנים המלא
מבצע סיני/יוספטל
צפה בלוח הזמנים המלא
מבצע סיני/הארזים
צפה בלוח הזמנים המלא
מבצע סיני/סטרומה
צפה בלוח הזמנים המלא
אנילביץ'/כצנלסון
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב עוזיאל/דניאל
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
צפה בלוח הזמנים המלא
גבעת התמרים/שד' ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' ירושלים/מחרוזת
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הטניס/הרב הלר
צפה בלוח הזמנים המלא
היינריך היינה/שז"ר
צפה בלוח הזמנים המלא
היינריך היינה/נס לגויים
צפה בלוח הזמנים המלא
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
צפה בלוח הזמנים המלא
אצטדיון בלומפילד/שלבים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/שלבים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/אבולעפיה
צפה בלוח הזמנים המלא
העלייה/פלורנטין
צפה בלוח הזמנים המלא
העליה/וולפסון
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אלנבי
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' רוטשילד/אלנבי
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' רוטשילד/בלפור
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' רוטשילד/שיינקין
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' רוטשילד/חשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר מסריק/המלך ג'ורג'
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר רבין/מלכי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/שלמה המלך
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/דיזנגוף
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/בן יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
הירקון/ארלוזורוב
צפה בלוח הזמנים המלא
ירקון/ויתקין
צפה בלוח הזמנים המלא
הירקון/ירמיהו
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף רדינג/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
אבן גבירול/שד' רוקח
צפה בלוח הזמנים המלא
ש''י עגנון/אבן גבירול
צפה בלוח הזמנים המלא
ש''י עגנון/שד' לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
שדה דב/שד' לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לוי אשכול/דב האוזנר
צפה בלוח הזמנים המלא
אינשטיין/שד' לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון רמת אביב/אינשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
האוניברסיטה/חיים לבנון
צפה בלוח הזמנים המלא
חיים לבנון/קלצ'קין
צפה בלוח הזמנים המלא
רקנאטי/שד' קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז שוסטר/אבא אחימאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא אחימאיר/שלמה בן יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
שלמה בן יוסף/שד' קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף אזורי חן
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 418
מתי מתחיל לפעול קו 418?
קו 418 מתחיל לפעול ב-00:30 בשישי
באיזו שעה קו 418 מפסיק לעבוד?
קו 418 מפסיק לפעול ב-03:59 בשישי
מתי מגיע קו 418?
כדי לראות מתי קו בת ים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 418 (בת ים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←תל אביב-יפו (בת ים←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 418 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 418 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 418 של דן (Dan) - בת ים←תל אביב-יפו
קו 418 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:30 - 03:59
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
לא פעיל
לא פעיל
ב׳
לא פעיל
לא פעיל
ג׳
לא פעיל
לא פעיל
ד׳
לא פעיל
לא פעיל
ה׳
לא פעיל
לא פעיל
ו׳
00:30 - 03:59
29 - 30
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל418 (מ מסוף בית העלמין/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 418 (בת ים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 418
תעריף הנסיעה ב418 (בת ים←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
418 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 418 היא מסוף בית העלמין/איסוף והתחנה האחרונה היא מסוף אזורי חן.
קו 418 (בת ים←תל אביב-יפו) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 418. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 418.
קו 418 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 418 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 418 (בת ים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 418 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 418 ב-ישראל