קו 43
חצור הגלילית←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 43 (חצור הגלילית←קצרין) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף חצור הגלילית/רציפים ומסתיים בבית ספר נופי גולן/סלעית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חצור הגלילית←קצרין (33 תחנות)
מסוף חצור הגלילית/רציפים
צומת מחניים
קיבוץ מחניים
מסעף משמר הירדן
מסעף גדות
צומת גדות/918
מצפה גדות
צומת בית המכס
צומת צנובר
צומת נשוט
צומת קצרין צפון
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
סער/תרשיש
סער/מרגלית
מיצר/ישפה
יהודיה/מיצר
יהודיה/זוויתן
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
שיאון/טיילת נווה
בית ספר נופי גולן/סלעית
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-10:30 בשני
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו חצור הגלילית←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חצור הגלילית←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (חצור הגלילית←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חצור הגלילית←קצרין (חצור הגלילית←קצרין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 43 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו 43 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 14:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 14:10 | 40 - 220 |
ב׳ | 06:20 - 10:30 | 40 - 160 |
ג׳ | 14:10 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:20 - 14:10 | 40 - 220 |
ה׳ | 06:20 - 14:10 | 40 - 220 |
ו׳ | 15:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:30 - 23:00 | 90 |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ מסוף חצור הגלילית/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (חצור הגלילית←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (חצור הגלילית←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
43 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 43 היא מסוף חצור הגלילית/רציפים והתחנה האחרונה היא בית ספר נופי גולן/סלעית.
קו 43 (חצור הגלילית←קצרין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (חצור הגלילית←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 71 - נטור-נטור<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 59 - מכללת אוהלו-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-12/ לוח זמנים
- 13 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->קלע אלון-קלע-12/ לוח זמנים
- 258 - צומת מסעדה-מסעדה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 10 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מבוא חמה-מבוא חמה-10/ לוח זמנים
- 72 - מבוא חמה-מבוא חמה<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 151 - קניון לב קצרין-קצרין<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 62 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 558 - כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 84 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 88 - דליות/איה-קצרין<->אבני איתן-אבני איתן-10/ לוח זמנים
- 95 - אל רום-אל רום<->המסגר/הזגג-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 76 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 87 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 14 - מועצה-מסעדה<->מכללת אוהלו-קצרין-21
- 85 - 'כנף א-כנף<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-21