קו 43
יאנוח-ג'ת←נהרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכיכר המזרקה ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יאנוח-ג'ת←נהרייה (45 תחנות)
כיכר המזרקה
מאפיה
תנועת נוער
מועדון
מרכז פיס
דואר
ינואח ג'ת ה
יאנוח ג'ת 2
כניסה צפונית
דרך ההר/חרצית
דרך ההר/גלבוע
מרכז מסחרי
אשכר/שניר
צומת המפה
אשכר/שניר
צומת תפן
שדרות מ''ג המעפילים/מחלף יפה נוף
כלנית/איריס
בן גוריון/האורנים
בן גוריון/השיקמה
הארזים/מעלה הבנים
מעלה הבנים/הרב משאש
מעלה הבנים/הגורן
הרב קוק/ז'בוטינסקי
לוי אשכול/הרב קוק
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
הזית/שזר
מסעף מעלות צפון
קניון תרשיחא
מעונה א
מסעף מעונה צפון
מעליא/89
מסעף מעליא
דהר
מסעף נווה זיו
צומת געתון
משתלת כברי
צומת כברי
מסעף בן עמי
מרכז רפואי גליל
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד
צומת נהריה
ת. מרכזית נהריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-08:15 בשישי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-08:15 בשישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו יאנוח-ג'ת←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יאנוח-ג'ת←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יאנוח-ג'ת←נהרייה (יאנוח-ג'ת←נהרייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 43 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו 43 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 14:45 - 19:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:45 - 19:25 | 280 |
ב׳ | 14:45 - 19:25 | 280 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 14:45 - 19:25 | 280 |
ה׳ | 14:45 - 19:25 | 280 |
ו׳ | 08:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ כיכר המזרקה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
43 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 43 היא כיכר המזרקה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אשפרעם ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 40 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->חזון-חזון-1#חזון ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 284 - בי''ס תיכון-ירכא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 86 - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 22 - נוף הבשן א-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 983 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 1 - בן גוריון/השיקמה-מעלות תרשיחא<->דולב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים