קו 485
ירושלים←נמל תעופה בן גוריון
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 485 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 485 (ירושלים←נמל תעופה בן גוריון) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון הלאום/שד' הנשיא השישי ומסתיים בשדה תעופה בן גוריון/טרמינל 3.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 485 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נמל תעופה בן גוריון (8 תחנות)
חניון הלאום/שד' הנשיא השישי
ת. מרכזית ירושלים/יפו
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
מחלף שורש
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 1
רשות שדות התעופה/העליה
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 3
שאלות ותשובות לגבי קו 485
מתי מתחיל לפעול קו 485?
קו 485 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי
באיזו שעה קו 485 מפסיק לעבוד?
קו 485 מפסיק לפעול ב-05:00 ברביעי
מתי מגיע קו 485?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נמל תעופה בן גוריון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נמל תעופה בן גוריון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 485 (ירושלים←נמל תעופה בן גוריון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נמל תעופה בן גוריון (ירושלים←נמל תעופה בן גוריון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 485 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 485 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 485 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 485 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 485
קו 485 פועל ברביעי. שעות הפעילות הן: 00:00 - 05:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:00 - 05:00 | 60 |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל485 (מ חניון הלאום/שד' הנשיא השישי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 485 (ירושלים←נמל תעופה בן גוריון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 485
תעריף הנסיעה ב485 (ירושלים←נמל תעופה בן גוריון) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
485 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 485 היא חניון הלאום/שד' הנשיא השישי והתחנה האחרונה היא שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 3.
קו 485 (ירושלים←נמל תעופה בן גוריון) פועל ברביעי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 485. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 485.
מעקב אחר קו האוטובוס 485 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 485 (ירושלים←נמל תעופה בן גוריון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 485 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 485 ב-ישראל
485 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 325 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 22 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 88א - צפת/שבט דן-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 63א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->ת. רכבת סגולה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 88 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 83א - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-11/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 3 - 'עמל א-ראש העין<->רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה-10
- 455 - מסוף בני ברית-אשדוד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים