קו 500
כפר טרומן←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 500 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 500 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאלה/האלון ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
לוח הזמנים לקו 500 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:09. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 500 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר טרומן←תל אביב-יפו (34 תחנות)
האלה/האלון
כפר טרומן ד
כפר טרומן
צומת שוהם/כביש 453
דרך הורד/דרך היסמין
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הכלנית/דרך החצב
444/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/רחבת נטיף
תרשיש/מגדל מים
הלפיד/האודם
מודיעים/חיטה
מגרש כדורגל
מודיעים/גפן
שד. עמק איילון/מודיעים
כפר טרומן
צומת אל על
מחלף לה גווארדייה
הרכבת/המסגר
הרכבת/סלומון
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/יצחק שדה
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 500
מתי מתחיל לפעול קו 500?
קו 500 מתחיל לפעול ב-06:09 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 500 מפסיק לעבוד?
קו 500 מפסיק לפעול ב-06:09 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 500?
כדי לראות מתי קו כפר טרומן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר טרומן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 500 (כפר טרומן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר טרומן←תל אביב-יפו (כפר טרומן←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 500 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 500 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 500 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 500 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 500
קו האוטובוס 500, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:09
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:09 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:09 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 06:25 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:09 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:09 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל500 (מ האלה/האלון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 500 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 500
תעריף הנסיעה ב500 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
500 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 500 היא האלה/האלון והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 500 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 500. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 500.
מעקב אחר קו האוטובוס 500 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 500 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 500 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 500 ב-ישראל
500 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 229 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים