קו 6
אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 6 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל באצטדיון עירוני ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה (26 תחנות)
אצטדיון עירוני
בר כוכבא/דוד המלך
בר כוכבא/השופטים
בר כוכבא/עמל
תמר/מעלה קק''ל
'תמר ב
תמר/שקד
שקד/כליל החורש
שקד/רותם
מעלה קק''ל/שקד
מעלה קק''ל/הרותם
מעלה קק''ל/הדקל
הדקל/נוף כינורות
הדקל/צאלון
צאלון/הדקל
צאלון/מרווה
צאלון/הדקל
ישיבה/דרך הגבורה
יהודה הנשיא/טרומפלדור
יהודה הנשיא/ביאליק
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
משרד הפנים
אלחדיף/אילת
הגליל גן העיר
הגליל/גן העיר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-14:45 בשני
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו 6 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:20 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 21:45 | 20 - 25 |
ב׳ | 06:20 - 14:45 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:20 - 21:45 | 20 - 25 |
ה׳ | 06:20 - 21:45 | 20 - 25 |
ו׳ | 06:20 - 16:00 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ אצטדיון עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
6 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 6 היא אצטדיון עירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 6 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
6 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 301 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 27 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 13 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית אבות משלב/ז'בוטינסקי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->התבור/סיני-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 5א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->מסוף יגור-יגור-10/ לוח זמנים
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 4 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 13א - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 77 - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->מקלט-בית לחם הגלילית-11/ לוח זמנים
- 354 - בית חולים העמק-עפולה<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 969 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->התעשייה-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 181 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->דרך העמק/משעול התל-יקנעם-10/ לוח זמנים