קו 691
חיפה←מרכז מיר''ב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 691 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת חוף הכרמל ומסתיים במרכז מיר''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 691 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←מרכז מיר''ב (27 תחנות)
ת. רכבת חוף הכרמל
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
מסעף טירת כרמל/הרצל
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
קיבוץ החותרים
מסעף החותרים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מגדים דרום/נחל ספונים
צומת מגדים
צומת סיטרין
צומת אורן דרום/כלא 6
צומת עתלית
עין הוד מזרח
עין הוד / כניסה מזרחית
ניר עציון
עין חוד
עין הוד מול המסגד
עין הוד מערב
צומת ניר עציון
צומת עין הוד
צומת עין כרמל
צומת גבע כרמל
מרכז מיר''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 691
מתי מתחיל לפעול קו 691?
קו 691 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 691 מפסיק לעבוד?
קו 691 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 691?
כדי לראות מתי קו חיפה←מרכז מיר''ב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←מרכז מיר''ב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 691 (חיפה←מרכז מיר''ב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←מרכז מיר''ב (חיפה←מרכז מיר''ב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 691 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 691 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 691 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 691 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 691
קו 691 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 20:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 20:55 | 60 |
ב׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ג׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ד׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ה׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ו׳ | 10:00 - 14:00 | 120 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל691 (מ ת. רכבת חוף הכרמל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 691
תעריף הנסיעה ב691 (חיפה←מרכז מיר''ב) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
691 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 691 היא ת. רכבת חוף הכרמל והתחנה האחרונה היא מרכז מיר''ב.
קו 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 691. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 691.
מעקב אחר קו האוטובוס 691 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 691 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 691 ב-ישראל
691 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 116 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים