קו 1
ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) יש 69 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אילת/רציפים ומסתיים בת. מרכזית אילת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה (69 תחנות)
ת. מרכזית אילת/רציפים
דרבן/תרשיש
מלון לאונרדו פלזה/קיסר
מלון קיסר/לאונרדו פלזה
מלון דן פנורמה/תרשיש
קניון מול הים/דרבן
דרך הערבה/שדרות התמרים
שדרות התמרים/שפיפון
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
מרכז רזין/מרכז הוכמן
מרכז רזין/אילות
אילות/ירושלים השלמה
אילות/לוס אנג'לס
לוס אנג'לס/סיני
שחמון/קטורה
ארגמן/דרך יותם
ארגמן/הצפצפה
ארגמן/חטיבת הנגב
חטיבת הנגב/דרך הגיא
הדובדבן/משעול אלון
הדובדבן/משעול אגוז
הדובדבן/בננה
האגס/משעול אתרוג
עין נטפים/משעול אשכולית
ששת הימים/עין נטפים
ששת הימים/עין יהב
עין יהב/עין עקב
עין יהב/דרך הרים
דרך הרים/עין נטפים
עין נטפים/בני ישראל
עין נטפים/ששת הימים
החשמונאים/העמונים
החשמונאים/הלויים
החשמונאים/המדיינים
החשמונאים/כנענים
הנבטים/בני ישראל
הנבטים/המכבים
ששת הימים/האגס
איצטדיון רבין/ששת הימים
ששת הימים/דרך יותם
ששת הימים/יהושפט
דקר/חלילן
דקר/בתרן
דקר/גני קנדה
זהרון/משעול גיטרן
זהרון/מרכז עינת
החותרים/הסיגלית
הסיגלית/משעול דרדר
יהל/החותרים
יהל/נירית
תיכון בגין/הספורטאים
ששת הימים/הספורטאים
ששת הימים/כיכר חצרות
ברנע/ברק
רודד/גשרון
רודד/שדרות התמרים
מגן דוד אדום/שדרות התמרים
קמפוס אילת/המלחה
המלחה/חטיבת גולני
חטיבת גולני/ככר זאבים
חטיבת גולני/החורב
אילות/שדרות התמרים
מרכז רזין/מרכז הוכמן
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
שדרות התמרים/גן בנימין
דרך הערבה/יותם
קניון מול הים
מלון קיסר/לאונרדו פלזה
ת. מרכזית אילת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) הוא בסביבות ה-₪4.70.
האם קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:05 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 22:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת. מרכזית אילת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪4.70. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת. מרכזית אילת/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית אילת/הורדה.
קו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 954 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24/ לוח זמנים
- 52 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 56 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 36 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 998 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#
- 20 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים