קו 18
סלעית←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 18 (סלעית←רעננה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסלעית/שכונה צפונית ומסתיים בדפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: סלעית←רעננה (34 תחנות)
סלעית/שכונה צפונית
'סלעית א
גן אקולוגי
'סלעית ג
שער סלעית/יציאה
השקד/האלון
השקד/התאנה
נחל איילון/נחל פארן
נחל איילון/כביש 5533
כביש 5533/נחל אלכסנדר
צומת צור נתן
צומת טירה
שדרות הארץ/שדרות הדקלים
צומת כוכב יאיר
אייל א
צומת ניר אליהו
הפיקוס/הברוש
'נווה ימין א
כביש 55/דרך המוביל
קניון/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
וייצמן/ירושלים
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
ויצמן/זאב גלר
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה
מחלף רעננה צפון
בית המילניום/התדהר
התדהר/התעשייה
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-09:10 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו סלעית←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו סלעית←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (סלעית←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס סלעית←רעננה (סלעית←רעננה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 18 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו האוטובוס 18, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:30 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 17:00 | 100 - 325 |
ב׳ | 07:30 - 17:00 | 100 - 325 |
ג׳ | 07:30 - 17:00 | 100 - 325 |
ד׳ | 07:30 - 17:00 | 100 - 325 |
ה׳ | 07:30 - 17:00 | 100 - 325 |
ו׳ | 09:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ סלעית/שכונה צפונית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (סלעית←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (סלעית←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
18 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 18 היא סלעית/שכונה צפונית והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 18 (סלעית←רעננה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (סלעית←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 228 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->נחל איילון/נחל פארן-צור יצחק-2#/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 377 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 532 - מחנה גלילות/איסוף-חוף השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 120 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 59 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה נבטים-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 445 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 909 - לבונה/נטף-רמת השרון<->הזית/שבטי ישראל-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 57 - דפנה/התדהר-רעננה<->רכבת רעננה דרום/הורדה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 1 - מלון יפה נוף-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 369 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 277 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#ערד ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 10 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->דפנה/התדהר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים