קו 22
בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים הלל יפה ומסתיים במשמר הגבול/שניר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר (33 תחנות)
בית חולים הלל יפה
ממ''ד בנים
השלום/בר אילן
עליית הנוער/האר''י
הגר''א/עליית הנוער
מועדון רעים/אוסישקין
אוסישקין/הצנחנים
יצחק גרינבוים/הכנסת
גיורא צחור/אהרון אהרונסון
ת. רכבת חדרה/רציפים
דוד שמעוני/מכללה
דוד שמעוני/פרנק
צומת חדרה
ת. מרכזית חדרה
יצחק בן צבי/אסירי ציון
רש''י/חטיבת הראל
היסמין/הנבל
הנבל/היסמין
יצחק בן צבי/הנבל
פיינברג/לוי אשכול
פיינברג/השיטה
בי''ס צפרירים
האלון/ברנדייס
ברנדייס/האלון
ברנדייס/ההדר
ההדר/ער אציל
יצחק רבין/פיינברג
שדרות אלכסנדר/יצחק רבין
שדרות אלכסנדר/האדר
שדרות אלכסנדר/הירדן
הירדן/הזוויתן
משמר הגבול/הירדן
משמר הגבול/שניר
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-06:08 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו האוטובוס 22, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:08 - 21:47
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ב׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ג׳ | 07:05 - 21:47 | 28 - 60 |
ד׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ה׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 14:45 | 45 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ בית חולים הלל יפה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
22 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 22 היא בית חולים הלל יפה והתחנה האחרונה היא משמר הגבול/שניר.
קו 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
22 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 821 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 954 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#