קו 425
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 425 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 83 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות רחבעם זאבי ומסתיים במסוף עתידים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 425 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (83 תחנות)
שדרות רחבעם זאבי
בי''ס לכבאות/רחבעם זאבי
שד.מרילנד/שד.רחבעם זאבי
מתחם יס פלאנט
חיים ברלב/שדרות יצחק רבין
חיים בר לב/גדולי ישראל
חיים בר לב/משה דיין
שדרות משה דיין/בסקינד
מתחם שבעת הכוכבים
חונים קונים/לישנסקי
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
בן גוריון/רבינוביץ
משה דיין/בן גוריון
תחנת דלק היובל/משה דיין
ת. רכבת הקוממיות
בית העלמין/הקוממיות
הקוממיות/הרב ניסנבאום
הקוממיות/נפחא
הקוממיות/הנביאים
יצחק שדה/בלפור
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
בלפור/הרב קוק
רוטשילד/בלפור
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
גבעת התמרים/שד' ירושלים
שד' ירושלים/מחרוזת
מרכז הטניס/הרב הלר
ת. רכבת וולפסון
היינריך היינה/שז"ר
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
שלבים/אליפלט
ת.רק''ל אליפלט/אילת
אילת/שלוש
דרך יפו/הרצל
דרך יפו/נחלת בנימין
דרך מנחם בגין/אלנבי
סלומון/הרכבת
הרכבת/סלומון
יהודה הלוי/יבנה
יהודה הלוי/נחלת בנימין
שד' רוטשילד/אלנבי
שד' רוטשילד/בצלאל יפה
שד' רוטשילד/בלפור
שד' רוטשילד/שיינקין
החשמונאים/יהודה הלוי
הסינמטק/קרליבך
קרליבך/הארבעה
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
אבן גבירול/השופטים
כיכר רבין/אבן גבירול
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
אבן גבירול/ארלוזורוב
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פנקס
פנקס/רמז
פנקס/דרך נמיר
ביאליק/תובל
דרך אבא הלל/ביאליק
דרך אבא הלל/רוקח
דרך אבא הלל/התקווה
דרך אבא הלל/רש''י
דרך אבא הלל /דרך ששת הימים
קניון איילון/דרך ששת הימים
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
מבצע קדש/ראול ולנברג
פנחס רוזן/ראול ולנברג
פנחס רוזן/אשכנזי
פנחס רוזן/מבצע קדש
פנחס רוזן/שלונסקי
דבורה הנביאה/משה סנה
דבורה הנביאה/מתתיהו שוהם
דבורה הנביאה/משמר הירדן
דבורה הנביאה/צה''ל
דבורה הנביאה/בית אל
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
מסוף עתידים
שאלות ותשובות לגבי קו 425
מתי מתחיל לפעול קו 425?
קו 425 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 425 מפסיק לעבוד?
קו 425 מפסיק לפעול ב-03:45 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 425?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 425 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 425 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 425 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 425 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 425
קו 425 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:15 - 03:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל425 (מ שדרות רחבעם זאבי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 425
תעריף הנסיעה ב425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
425 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 425 היא שדרות רחבעם זאבי והתחנה האחרונה היא מסוף עתידים.
קו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 425. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 425.
מעקב אחר קו האוטובוס 425 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 425 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 425 ב-ישראל
425 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 224 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הנגב/אילות-אילת<->חנה וסע מבואות אילת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 7א - קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים<->מלון דיפלומט-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 470 - שוק עירוני-דימונה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים