קו 511
צפת←קריית שמונה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 511 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 511 (צפת←קריית שמונה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית צפת/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ק''ש/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 511 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: צפת←קריית שמונה (29 תחנות)
ת. מרכזית צפת/רציפים
צומת צפת/הגליל
קניון/הגליל
מסעף שכונת כנען
פארק חלוואני
צומת כנען
כביש 8900/נוף הכנרת
בית עלמין צבאי
דוד שו''ב/דרך המרכז
דוד שו''ב/משעול הזיתים
צומת ראש פינה
תחנה מרכזית ראש פינה
צומת ראש פינה
מסוף חצור הגלילית/הורדה
מסוף חצור הגלילית/רציפים
צומת מחניים
צומת איילת השחר
מסעף איילת השחר
צומת איילת השחר
צומת יסוד המעלה
צומת שמורת החולה
אגמון החולה
צומת כ''ח
צומת גומא
תל חי/90
בית המשפט/תל חי
תל חי/הנרייטה סאלד
תל חי/אורי אילן
ת. מרכזית ק''ש/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 511
מתי מתחיל לפעול קו 511?
קו 511 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 511 מפסיק לעבוד?
קו 511 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 511?
כדי לראות מתי קו צפת←קריית שמונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו צפת←קריית שמונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 511 (צפת←קריית שמונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס צפת←קריית שמונה (צפת←קריית שמונה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 511 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 511 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 511 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 511 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 511
קו 511 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 100 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 100 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 100 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 100 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 100 |
ו׳ | 05:30 - 16:00 | 40 - 185 |
ש׳ | 18:00 - 23:30 | 30 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל511 (מ ת. מרכזית צפת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 511 (צפת←קריית שמונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 511
תעריף הנסיעה ב511 (צפת←קריית שמונה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
511 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 511 היא ת. מרכזית צפת/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ק''ש/הורדה.
קו 511 (צפת←קריית שמונה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 511. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 511.
מעקב אחר קו האוטובוס 511 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 511 (צפת←קריית שמונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 511 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 511 ב-ישראל
511 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 302 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#כרמיאל ↔ יעד/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים<->נווה זיו מרכז-נווה זיו-2ב
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 89 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-12/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 9 - עכברה-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 179 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->מזכירות-חולתה-2#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1א/ לוח זמנים