631-linja
Kulomäki
HSL
HSL 631 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
631-bussilla (Kulomäki) on 38 pysäkkiä alkaen asemalta Tikkurilan Matkakeskus ja päättyen asemalle Laulurastaantie.
Valitse alta mikä tahansa 631-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kulomäki (38 pysäkkiä)
Tikkurilan Matkakeskus
Vehkapolku
Kaupungintalo
Vantaan Opistotalo
Lummetie
Minttutie
Tikkurilan Jäähalli
Tikkurilan Urheilup.
Simonkallio
Simonmetsä
Vanamontie
Leinikkitie
Malminiitty
Pyökkikuja
Leinelän Asema
Leinelänkaari
Koivutaival
Saarnitie
Koivukylän Asema
Rautkallionkatu
Rasinkatu
Rasinrinne
Kustaantie
Laurintie
Karintie
Oskarintie
Tervahaudantie
Vesimiehentie
Siriuksenpolku
Metsolanpolku
Myyräpolku
Lumo
Korso
Riekkotie
Haikaratie
Kulomäen Koulu
Maauuninkuja
Laulurastaantie
631 UKK
Mihin aikaan 631 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 631 bussi -pysäkillä klo 00:09 päivnä maanantai, perjantai.
Mihin aikaan 631 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 631 bussi -pysäkillä klo 23:09 päivnä sunnuntai, lauantai.
Milloin 631 bussi saapuu?
Milloin Kulomäki Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kulomäki Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 631 (Kulomäki) bussi?
Kulomäki (Kulomäki) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 631 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 631 bussi pysäkki.
631-bussi -aikataulu
631 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:11 - 23:14
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:09 - 23:14 | 19 - 31 |
ti | 00:11 - 23:14 | 19 - 31 |
ke | 00:11 - 23:14 | 19 - 31 |
to | 00:11 - 23:14 | 19 - 31 |
pe | 00:09 - 23:14 | 19 - 31 |
la | 00:11 - 23:09 | 28 - 32 |
su | 00:10 - 23:09 | 29 - 50 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 631 (asemalta Tikkurilan Matkakeskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 631 (Kulomäki) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
631 -linjan bussi-maksu
HSL 631 (Kulomäki) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
631 (HSL)
631-bussin ensimmäinen pysäkki on Tikkurilan Matkakeskus ja viimeinen pysäkki on Laulurastaantie. 631 (Kulomäki) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 631 -linjalla on 38 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 38 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 631-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 631-bussi-linjalle.
Linjojen 631 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 631 (Kulomäki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 631 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 631, Helsinki
631 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 121A - Kamppi-Olari-Latokaski/ Aikataulu
- 145 - Espoonlahti (M)-Soukka (M)-Suvisaaristo/ Aikataulu
- 500 - Itäkeskus(M)-Pasila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 413 - Martinlaakso-Myyrmäki/ Aikataulu
- 163K - Espoonlahti (M)-Kiviruukki-Kurttila-Kurtinmäki/ Aikataulu
- 665K - Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 434 - Kivistö-Keimolanmäki/ Aikataulu
- 24S - Kamppi-Seurasaari
- 831 - Itäkeskus(M)-Östersundom-Landbo/ Aikataulu
- 588 - Länsisalmi-Itä-Hakkila-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 229 - Leppävaara-Karakallio-Viherlaakso/ Aikataulu
- 20 - Eira-Kamppi-Munkkivuori/ Aikataulu
- 236 - Leppävaara-Viherlaakso-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 63 - Kamppi-Ruskeasuo-Maunula-Paloheinä/ Aikataulu
- 95 - Itäkeskus(M)-Mellunmäki(M)-Kontula(M)-Keinutie/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 913BT - Kuntakeskus-Böle-Kela-Karskog-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 841 - Itäkeskus-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä/ Aikataulu
- 201 - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki- Pajamäki/ Aikataulu
- 903K - Kirkkonummi-Kantvik-Hila/ Aikataulu