163K-linja
Espoonlahti (M)
HSL
HSL 163K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
163K-bussilla (Espoonlahti (M)) on 18 pysäkkiä alkaen asemalta Kurtinmalmi ja päättyen asemalle Espoonlahti (M).
Valitse alta mikä tahansa 163K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Espoonlahti (M) (18 pysäkkiä)
Kurtinmalmi
Kurtinmäentaival
Alustalaisentie
Mustanlahdentie
Aarrepuisto
Heimolantie
Saunalahden Koulu
Reelinkikatu
Korkoonsilta
Tillinkuja
Hakkapeliitantie
Tillintulli
Tiilenvalajantie
Ruukki
Tiilismäki
Ruukintie
Maininki
Espoonlahti (M)
163K UKK
Mihin aikaan 163K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 163K bussi -pysäkillä klo 07:57 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 163K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 163K bussi -pysäkillä klo 15:33 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 163K bussi saapuu?
Milloin Espoonlahti (M) bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Espoonlahti (M) bussi aikataulut.
Onko lähelläni 163K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 163K bussi pysäkki.
163K-bussi -aikataulu
163K bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 07:57 - 15:33
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:57 - 15:33 | 54 - 114 |
ti | 07:57 - 15:33 | 54 - 114 |
ke | 07:57 - 15:33 | 54 - 114 |
to | 07:57 - 15:33 | 54 - 114 |
pe | 07:57 - 15:33 | 54 - 114 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 163K (asemalta Kurtinmalmi), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 163K (Espoonlahti (M)) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
163K -linjan bussi-maksu
HSL 163K (Espoonlahti (M)) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
163K (HSL)
163K-bussin ensimmäinen pysäkki on Kurtinmalmi ja viimeinen pysäkki on Espoonlahti (M). 163K (Espoonlahti (M)) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 163K -linjalla on 18 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 20 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 163K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 163K-bussi-linjalle.
Linjojen 163K reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 163K (Espoonlahti (M)) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 163K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 163K, Helsinki
163K - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 224B - Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 92N - Rautatientori-Myllypuro-Kivikko-Kontula (Keinutie)/ Aikataulu
- 901K - Luoma-Masala-Gesterby-Hirsala/ Aikataulu
- 113 - Tapiola (M)-Laajalahti-Leppävaara/ Aikataulu
- 713B - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 718A - Rautatientori-Nissas-Sotunki/ Aikataulu
- 349B - Lepsämänjoki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 704 - Malmi-Sepänmäki/ Aikataulu
- 912K - Kuntakeskus-Störsvik-Pikkala/ Aikataulu
- 70 - Kamppi-Töölö-Pihlajamäki-Pukinmäki-Malmi/ Aikataulu
- 85K - Herttoniemi(M)-Yliskylä-Jollas/ Aikataulu
- 625 - Tikkurila-Koivukylä-Peijas-Rekolanmäki/ Aikataulu
- 375V - Myyrmäki-Kalajärvi-(Vihti)/ Aikataulu
- 74 - Karhupuisto-Malmi-Tapanila-Puistola-Heikinlaakso/ Aikataulu
- 202 - Vermonniitty-Leppävaara-Helmipöllönmäki/ Aikataulu
- 977V - Kytömaa-Ylikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 375 - Myyrmäki-Kalajärvi-(Vihti)/ Aikataulu
- 239 - Leppävaara-Viherlaakso-Perusmäki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 915BK - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Annila-Järvinummi/ Aikataulu
- 59 - Herttoniemi(M)-Kalasatama(M)-Pasila-Konala-Malminkartano/ Aikataulu