קו 685
מודיעין עילית←קריית גת
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 685 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 685 (מודיעין עילית←קריית גת) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בשד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש.
לוח הזמנים לקו 685 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:35. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 685 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←קריית גת (18 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
יסודות/מזכירות
צומת יד בנימין
בית חלקיה/כניסה
שבעת המינים/כיכר
שבעת המינים/בית כנסת
חפץ חיים/גני טל
צומת רבדים
צומת ראם מסמיה
צומת מלאכי לדרום/כביש 40
צומת קוממיות
צומת פלוגות למזרח
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
תיכון מקיף גרוס/השופטים
שדרות מלכי ישראל/מבוא אפק
שדרות אתרי המקרא/הרב עובדיה יוסף
אדוריים/רמות דוד
שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש
שאלות ותשובות לגבי קו 685
מתי מתחיל לפעול קו 685?
קו 685 מתחיל לפעול ב-22:35 בשבת
באיזו שעה קו 685 מפסיק לעבוד?
קו 685 מפסיק לפעול ב-22:35 בשבת
מתי מגיע קו 685?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 685 (מודיעין עילית←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←קריית גת (מודיעין עילית←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 685 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 685 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 685 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 685 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 685
קו 685 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 22:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:35 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל685 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 685 (מודיעין עילית←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 685
תעריף הנסיעה ב685 (מודיעין עילית←קריית גת) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
685 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 685 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש.
קו 685 (מודיעין עילית←קריית גת) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 685. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 685.
מעקב אחר קו האוטובוס 685 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 685 (מודיעין עילית←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 685 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 685 ב-ישראל
685 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 338 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->שדרות אביי ורבא/רבי טרפון-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 631 - קידמה/התמדה-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10/ לוח זמנים