קו 885
בית שמש←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 885 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 885 (בית שמש←מודיעין עילית) יש 90 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות האמוראים/זכריה הנביא ומסתיים ברמב''ן/שדרות בית שמאי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 885 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שמש←מודיעין עילית (90 תחנות)
שדרות האמוראים/זכריה הנביא
שדרות האמורים/רב אשי
שדרות האמוראים/רב חנן
שדרות האמוראים/מערבי
שדרות האמוראים/פומפדיתא
שדרות האמוראים/תלמוד ירושלמי
אליהו הנביא/חגי הנביא
אליהו הנביא/יחזקאל הנביא
ישעיהו הנביא/אליהו הנביא
ישעיהו הנביא/דבורה הנביאה
ישעיהו הנביא/שמואל הנביא
שדרות נחל הקישון/שדרות נהר הירקון
שד.נחל הקישון/נחל שחם
נחל שורק/נחל ניצנים
שדרות נהר הדן/נחל ערוגות
שדרות נהר הדן/קדושת אהרון
הרצוג / נהר דן
שדרות הרב הרצוג/שדרות נהר הירדן
שדרות לוי אשכול/חזון אי''ש
שד. לוי אשכול/שד. יהודה בן זאב
שד. לוי אשכול/הגלעד
שדרות לוי אשכול/החיד''א
שדרות יגאל אלון/הצבע
שד.יגאל אלון/החרש
כביש 38/כביש 3855
מחלף הרטוב
צומת אשתאול
מסעף מסילת ציון
מחלף לטרון
צומת מודיעין
שדרות חשמונאים/נוף איילון
שד. החשמונאים/יצחק רבין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שדרות החשמונאים
שד. החשמונאים/דם המכבים
צומת שילת
צומת כפר רות מזרח
צומת לפיד צפון
צומת חשמונאים צפון
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/חפץ חיים
חפץ חיים/שדי חמד
חפץ חיים א
חפץ חיים ב
חפץ חיים ג
מעלות שמחה/קצות חושן
מעלות שמחה/אבני נזר
נתיבות המשפט/אביעזרי
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מסילת יוסף
נתיבות המשפט י''ג
נתיבות המשפט יד
נתיבות המשפט טו
נתיבות המשפט י''ז
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט
נתיבות המשפט כ
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
אבני נזר/חפץ חיים
אבני נזר ב
אבני נזר ג
אבני נזר ד
אבני נזר/אור החיים
משך חכמה/השלה
מסילת ישרים/אוהלי דבורה
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
גרין פארק/הרב מפוניבז
עיון התלמוד/הרב מפונביז
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א
הריטב''א/נתיבות שלום
הריטב''א א
הריטב''א ב
מעלות החכמה
רמב''ן/שדרות בית שמאי
שאלות ותשובות לגבי קו 885
מתי מתחיל לפעול קו 885?
קו 885 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 885 מפסיק לעבוד?
קו 885 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 885?
כדי לראות מתי קו בית שמש←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 885 (בית שמש←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←מודיעין עילית (בית שמש←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 885 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 885 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 885 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 885 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 885
קו 885 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:30 | 45 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 45 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 45 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 45 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 45 |
ו׳ | 00:00 - 16:40 | 30 - 110 |
ש׳ | 22:20 - 23:45 | 40 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל885 (מ שדרות האמוראים/זכריה הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 885 (בית שמש←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 885
תעריף הנסיעה ב885 (בית שמש←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
885 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 885 היא שדרות האמוראים/זכריה הנביא והתחנה האחרונה היא רמב''ן/שדרות בית שמאי.
קו 885 (בית שמש←מודיעין עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 885. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 885.
מעקב אחר קו האוטובוס 885 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 885 (בית שמש←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 885 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 885 ב-ישראל
885 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 101 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים