קו 62
אום אל-פחם←מעלה עירון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 62 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 62 (אום אל-פחם←מעלה עירון) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בתחנה לבריאות משפחה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 62 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←מעלה עירון (18 תחנות)
מסוף אום אל פחם
צומת אום אל פחם
מסעף מוסמוס
מושריפה/דואר
מושריפה/מוסמוס
מושריפה/מרכז
מושריפה/בי''ס
מסעף משירפה
צומת מגידו
מסעף גבעת עוז
מסעף זלפה
מחסום סאלם
סאלם כניסה
מועצה מקומית
זלפה/אקדמיה
מרכז זלפה
מועצה מקומית ישנה
תחנה לבריאות משפחה
שאלות ותשובות לגבי קו 62
מתי מתחיל לפעול קו 62?
קו 62 מתחיל לפעול ב-06:30 בשישי
באיזו שעה קו 62 מפסיק לעבוד?
קו 62 מפסיק לפעול ב-16:45 בשישי
מתי מגיע קו 62?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←מעלה עירון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←מעלה עירון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 62 (אום אל-פחם←מעלה עירון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←מעלה עירון (אום אל-פחם←מעלה עירון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 62 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 62 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 62 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 62 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 62
קו האוטובוס 62, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:55 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:55 - 22:00 | 55 - 130 |
ב׳ | 06:55 - 22:00 | 55 - 130 |
ג׳ | 06:55 - 22:00 | 55 - 130 |
ד׳ | 06:55 - 22:00 | 55 - 130 |
ה׳ | 06:55 - 22:00 | 55 - 130 |
ו׳ | 06:30 - 16:45 | 90 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל62 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 62 (אום אל-פחם←מעלה עירון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 62
תעריף הנסיעה ב62 (אום אל-פחם←מעלה עירון) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
62 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 62 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא תחנה לבריאות משפחה.
קו 62 (אום אל-פחם←מעלה עירון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 62. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 62.
מעקב אחר קו האוטובוס 62 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 62 (אום אל-פחם←מעלה עירון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 62 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 62 ב-ישראל
62 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11/ לוח זמנים
- 35 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קיבוץ רגבים-רגבים-20/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מוריה/הכרמל-חשמונאים-10/ לוח זמנים
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים