קו 173
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 173 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 173 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (37 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
ישראל גלילי/הסחלב
ישראל גלילי/התקומה
נגבה/אושה
נגבה/חניתה
נגבה/בית יהושוע
המצלתיים/התזמורת
התזמורת/האורגן
התזמורת/העוגב
התזמורת/הפסנתר
החצוצרה/מוטה גור
מוטה גור/המכללה למינהל
מוטה גור/שדרות יצחק רבין
לוי אשכול/ישראל גלילי
לוי אשכול/היין
תור הזהב / לוי אשכול
תור הזהב/הרשבא
גדולי ישראל/שייקה אופיר
חיים בר לב/גדולי ישראל
חיים בר לב/משה דיין
שדרות משה דיין/בסקינד
ת. רכבת משה דיין
בי''ח וולפסון
הלוחמים/תל גיבורים
תל גיבורים/שז''ר
בניין פנורמה/פרייגרזון
לבון/דרך בן צבי
פארק החורשות/לבון
שדרות הר ציון/דרך קיבוץ גלויות
שד` הר ציון/דרך שלמה
ת.מרכזית תל אביב/דרך שלמה
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 173
מתי מתחיל לפעול קו 173?
קו 173 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 173 מפסיק לעבוד?
קו 173 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 173?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 173 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 173 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 173 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 173 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 173
קו 173 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:15 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ב׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ה׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ו׳ | 05:40 - 15:00 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל173 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 173
תעריף הנסיעה ב173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
173 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 173 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 173. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 173.
מעקב אחר קו האוטובוס 173 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 173 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 173 ב-ישראל
173 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 39א - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 5 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 406 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים