קו 13
קריית ים←קריית מוצקין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית ים←קריית מוצקין (59 תחנות)
שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח
שדרות פנחס ספיר
שדרות פנחס ספיר/שדרות צה''ל
צה''ל/יוספטל
בן צבי/צהל
מתנס/משה שרת
משה שרת/ספיר
משה שרת/ספיר
ספיר
ספיר/ז'בוטינסקי
שדרות הנשיא טרומן/שדרות מח''ל
טרומן
דגניה/טרומן
דגניה/ בית אלפא
בית אלפא/התקומה
בית אלפא/הותיקים
שדרות מח''ל/בית אלפא
זלמן ארן/משמר העמק
דואר/זלמן ארן
זלמן ארן/דגניה
דגניה/זלמן ארן
דגניה/ורבורג
אח''י אילת/כברי
ת. רכבת קרית חיים/אח''י אילת
אח''י אילת/הגדוד העיברי
תיכון קרית חיים/הגדוד העברי
שיטרית/הגדוד העיברי
משה שרת/שיטרית
משה שרת/אח''י אילת
בן צבי/השיירה
אח''י אילת/השיירה
ביטוח לאומי/אחי אילת
אחי אילת/צומת קרית חיים
וייצמן/תבור
שדרות וייצמן/יגור
וייצמן/ירושלים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
הגפן/חניתה
הגפן/קרן היסוד
קרן היסוד/הברושים
קרן היסוד/אלונים
קרן היסוד/התאנים
שבטי ישראל/זבולון
קריון/ד. עכו חיפה
מרפאת זבולון
דרך עכו/המייסדים
דרך עכו/כביש 79
התל/התמר
התל/חיים
חיים/סיגליות
חיים/הרצל
זבוטינסקי/שי עגנון
שי עגנון/שדרות חן
שדרות חן/הנס מולר
שדרות חן/יוסף לוי
דרך עכו/שדרות חן
נווה גנים
מרכזית הקריות
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-04:50 בשישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו קריית ים←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית ים←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (קריית ים←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית ים←קריית מוצקין (קריית ים←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:03 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:03 - 22:50 | 15 - 25 |
ג׳ | 07:00 - 22:50 | 40 - 60 |
ד׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ו׳ | 04:50 - 16:10 | 15 - 25 |
ש׳ | 17:20 - 22:50 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (קריית ים←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (קריית ים←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
13 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 13 היא שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
13 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 798 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->שוק פייסל-מזרעה-1#/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 270 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 92 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ם/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים