קו 146
אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באוניברסיטה/רב תכליתי ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 146 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (29 תחנות)
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אבא חושי/שער חיפה
שינדלר/אבא חושי
התאנה/כביש 705
החרוב/האשל
האשל/הערבה
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
השיטה/מגרשי טניס
השיטה/הרדוף
השיטה/הנוריות
המרגנית
המרגנית/צה''ל
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
צה''ל/האורן
הברוש/פרץ
פרץ/דרך השלום
עמק הכרמל
ספורטק
נשר מרכז קניות
פורטק
צ'ק פוסט
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 146
מתי מתחיל לפעול קו 146?
קו 146 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 146 מפסיק לעבוד?
קו 146 מפסיק לפעול ב-14:08 בשישי
מתי מגיע קו 146?
כדי לראות מתי קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 146 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 146 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 146 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 146
קו 146 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:05 - 21:38
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ב׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ה׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ו׳ | 06:38 - 14:08 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל146 (מ אוניברסיטה/רב תכליתי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 146
תעריף הנסיעה ב146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
146 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 146 היא אוניברסיטה/רב תכליתי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 146. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 146.
מעקב אחר קו האוטובוס 146 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 146 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 146 ב-ישראל
146 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 73 - שבזי/צלאח-קרית אתא<->חנקין/בורוכוב-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף/רמת רחל-רמת רחל<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#באר שבע ↔ עפולה/ לוח זמנים
- 171 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 49 - שוק עירוני-דימונה<->אצטדיון טרנר-באר שבע-2א/ לוח זמנים