קו 15
בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 15 (בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס סיליזיאן ומסתיים בבית ספר תיכון שנלר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר (29 תחנות)
בי''ס סיליזיאן
כיכר עילוט/אל כורום
אל כורום/5026
שכונת אלכרום/אלבתריס
5005/5007
5005/5129
מסגד אלנבי סעין
רואוס אל ג'יבאל
רואוס אל ג'יבאל/6050
משטרה פיקוד צפון
הגליל/שכונת אלרום
בית חולים נמסאוי
בית ספר סנט גוזף
הגליל/6013
הגליל / דרך א סלאם
המעיין/פאולוס השישי
בי''ס דיר סנטה/פאולוס השישי
פאולוס השישי/תופיק זיאד
פאולוס השישי/3033
5070/אל ואדי אל ג'וואני
המתנ''ס/5078
אל עומאל אל ערב/5046
בנין מס 4
אל עומאל אל ערב/5057
שכונת שנלר/כניסה
אלחווז שנלר
פארק שנלר
שנלר
בית ספר תיכון שנלר
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-06:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-15:10 בראשון
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר (בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 15:10 | 60 - 90 |
ב׳ | 06:10 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:10 - 22:00 | 20 - 50 |
ד׳ | 06:10 - 22:00 | 20 - 50 |
ה׳ | 06:10 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:10 - 22:00 | 20 - 50 |
ש׳ | 06:10 - 22:00 | 20 - 50 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ בי''ס סיליזיאן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
15 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 15 היא בי''ס סיליזיאן והתחנה האחרונה היא בית ספר תיכון שנלר.
קו 15 (בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (בי''ס סיליזיאן←בית ספר תיכון שנלר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
15 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 65 - בנה ביתך 2-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-3#/ לוח זמנים
- 49 - שוק נוף הגליל-נוף הגליל<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 75 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 7 - יפיע/תחנת קצה-יפיע<->בית חולים איטלקי 6-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 4 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->מרכז רסקו-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->פאולוס השישי/הגליל-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 92 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 40 - האצטדיון-נוף הגליל<->האצטדיון-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->אל וערה 1-עין מאהל-2#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 70 - בריאות המשפחה-כפר כנא<->איצטדיון כפר כנא-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 44 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 46 - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים
- 81 - 201/609-יפיע<->5005/5129-נצרת-1#
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 22 - מרכז חלוקת דואר-כפר כנא<->מרכז מסחרי-נצרת-3ג/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר שרת/יזרעאל-נוף הגליל<->המוביל/הסדנא-נוף הגליל-1ג/ לוח זמנים