קו 236
אור יהודה←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 236 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מעלה המגדל ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 236 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←תל אביב-יפו (40 תחנות)
החרושת/מעלה המגדל
חטיבת אלכסנדרוני/העבודה
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים
מרכז מסחרי/העצמאות
החצב / היסמין
העצמאות/החצב
העצמאות/ירושלים
העצמאות/משה דיין
היכל התרבות/שדרות אליהו סעדון
שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו
שדרות בן פורת/הל''ה
בן פורת/ראשונים
בן פורת/נילי
יחזקאל קזז / מונטיפיורי
יחזקאל קזז/דרך לוד
מחנה דורי
דרך לוד / צומת רמת פנקס
מחלף מסובים/דרך לוד
פארק אריאל שרון/דרך לוד
דרך בר לב/דרך הטייסים
דרך בר לב/שד' ששת הימים
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/דרך משה דיין
דרך משה דיין/דרך בר לב
דרך משה דיין/ההגנה
ביה''ס נתיב/דרך ההגנה
גן התקווה/דרך ההגנה
דרך ההגנה/המעפילים
ת.רכבת ההגנה
ת.מרכזית תל אביב/דרך שלמה
דרך שלמה/מסילת ישרים
דרך שלמה/שד' הר ציון
דרך שלמה/בן עטר
דרך שלמה/אליפלט
דרך שלמה/דרך קיבוץ גלויות
ת.רק''ל שלמה
כיכר השעון/מרזוק ועזר
פרופ' קויפמן/גולדמן
מרכז הטקסטיל/פרופ' קויפמן
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 236
מתי מתחיל לפעול קו 236?
קו 236 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 236 מפסיק לעבוד?
קו 236 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 236?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←תל אביב-יפו (אור יהודה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 236 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 236 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 236 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 236 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 236
קו 236 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 07:30 - 15:00 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל236 (מ החרושת/מעלה המגדל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 236
תעריף הנסיעה ב236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
236 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 236 היא החרושת/מעלה המגדל והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 236. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 236.
מעקב אחר קו האוטובוס 236 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 236 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 236 ב-ישראל
236 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים