קו 57
דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 57 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 57 (דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה) יש 10 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדפנה/התדהר ומסתיים במסוף רעננה/צומת רעננה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 57 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה (10 תחנות)
דפנה/התדהר
דפנה/דולב
קניון רננים/התעשייה
התדהר/התעשיה
עקיבא/הירדן
עקיבא/אח''י דקר
בית ספר דקל/שברץ
שברץ/ששת הימים
אחוזה/רבוצקי
מסוף רעננה/צומת רעננה
שאלות ותשובות לגבי קו 57
מתי מתחיל לפעול קו 57?
קו 57 מתחיל לפעול ב-05:53 בראשון, שני, שלישי, רביעי
באיזו שעה קו 57 מפסיק לעבוד?
קו 57 מפסיק לפעול ב-19:31 בראשון, שני, שלישי, רביעי
מתי מגיע קו 57?
כדי לראות מתי קו דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 57 (דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה (דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 57 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 57 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 57 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 57 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 57
קו האוטובוס 57, פועל בימים ראשון עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 05:53 - 19:31
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:53 - 19:31 | 28 - 67 |
ב׳ | 05:53 - 19:31 | 28 - 67 |
ג׳ | 05:53 - 19:31 | 28 - 67 |
ד׳ | 05:53 - 19:31 | 28 - 67 |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל57 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 57 (דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 57
תעריף הנסיעה ב57 (דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
57 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 57 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא מסוף רעננה/צומת רעננה.
קו 57 (דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה) פועל בראשון, שני, שלישי, רביעי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 57. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 57.
מעקב אחר קו האוטובוס 57 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 57 (דפנה/התדהר←מסוף רעננה/צומת רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 57 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 57 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 669 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 446 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 99 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->עתידים/וייצמן-רעננה-21/ לוח זמנים
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#ערד ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 62 - הברזל/החורש-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-11/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 137 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 179 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 8 - סינמה סיטי-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-2#/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 281 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 77 - אלימלך רימלט/הגלבוע-רעננה<->בי''ס רימון חט''ב-רעננה-12/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תמר/חצב-עומר-1#/ לוח זמנים
- 623 - החוף הירוק-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים