קו 633
זמר←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 633 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 633 (זמר←תל אביב-יפו) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אל סיכה ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 633 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זמר←תל אביב-יפו (47 תחנות)
ביר אל סיכה
כביש 574/בית ספר ביר א סיכה
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
אלקודס/קופת חולים
מסגד אבו בכר/אלקודס
מגן דוד אדום/ביר בורין
ביר בורין/אלקאסמי
אלקאסמי/אלראשדון
בית ספר תיכון אלקאסמי
בי''ס יסודות וחט''ב/ביר באקה
ביר באקה/כביש 61
מחלף חדרה למערב/כביש 9
צומת מטע
צומת הרוא''ה
צומת אלישיב
צומת חפר
כביש עוקף דרום/דרך הכפר
5710/דרך הפיקוסים
כביש 5710/דרך הבאר
מחלף חבצלת
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת יקום
מחלף נוף ים
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
שד' קק''ל/שלמה בן יוסף
האוניברסיטה/חיים לבנון
מכון התקנים/חיים לבנון
חיים לבנון/רדינג
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 633
מתי מתחיל לפעול קו 633?
קו 633 מתחיל לפעול ב-00:45 בראשון
באיזו שעה קו 633 מפסיק לעבוד?
קו 633 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 633?
כדי לראות מתי קו זמר←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זמר←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 633 (זמר←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זמר←תל אביב-יפו (זמר←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 633 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 633 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 633 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 633 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 633
קו 633 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:05 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:45 - 21:00 | 60 - 120 |
ב׳ | 05:05 - 21:00 | 60 - 120 |
ג׳ | 05:05 - 21:00 | 60 - 120 |
ד׳ | 05:05 - 21:00 | 60 - 120 |
ה׳ | 05:05 - 21:00 | 60 - 120 |
ו׳ | 05:30 - 14:15 | 30 - 165 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל633 (מ ביר אל סיכה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 633 (זמר←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 633
תעריף הנסיעה ב633 (זמר←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
633 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 633 היא ביר אל סיכה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 633 (זמר←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 633. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 633.
מעקב אחר קו האוטובוס 633 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 633 (זמר←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 633 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 633 ב-ישראל
633 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 9א - ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-21/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים