קו 65
חדרה←מגל
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 65 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 65 (חדרה←מגל) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה/רציפים ומסתיים במגל ז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 65 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←מגל (41 תחנות)
ת. מרכזית חדרה/רציפים
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא וייצמן/ירושלים
צה''ל/האקליפטוס
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צה''ל
צומת חדרה מזרח
צומת גרנות/גן שמואל
צומת תלמי אלעזר
מחלף חנה/מחנה 80
צומת מנשה
'גן שומרון ד
צומת עין שמר
צומת שער מנשה
צומת נרבתה
צומת כלניות
מחנה צבאי
אלה/אגוז
אלון/הזית
הזית/אלון
גפן
גפן/אגוז
צומת מאור
צומת להבות חביבה
מזכירות
'להבות חביבה ב
צומת שדה יצחק
הערבה/הפיקוס
הברוש/השיטה
הברוש/הזית
הזית/המייסדים
צומת להבות חביבה
צומת מגל
מגל ב
מגל ג
מגל ד
מגל ה
מגל ו
מגל ז
שאלות ותשובות לגבי קו 65
מתי מתחיל לפעול קו 65?
קו 65 מתחיל לפעול ב-06:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 65 מפסיק לעבוד?
קו 65 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 65?
כדי לראות מתי קו חדרה←מגל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←מגל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 65 (חדרה←מגל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←מגל (חדרה←מגל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 65 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 65 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 65 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 65 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 65
קו האוטובוס 65, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:40 - 20:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 20:35 | 50 - 180 |
ב׳ | 06:40 - 20:35 | 50 - 180 |
ג׳ | 06:40 - 20:35 | 50 - 180 |
ד׳ | 06:40 - 20:35 | 50 - 180 |
ה׳ | 06:40 - 20:35 | 50 - 180 |
ו׳ | 06:45 - 13:30 | 170 - 235 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל65 (מ ת. מרכזית חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 65 (חדרה←מגל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 65
תעריף הנסיעה ב65 (חדרה←מגל) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
65 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 65 היא ת. מרכזית חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא מגל ז.
קו 65 (חדרה←מגל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 65. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 65.
מעקב אחר קו האוטובוס 65 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 65 (חדרה←מגל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 65 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 65 ב-ישראל
65 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 105 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים