קו 66
לכיש←קריית גת
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 66 (לכיש←קריית גת) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבא''פ לכיש ומסתיים בתחנת רכבת קריית גת/כניסה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לכיש←קריית גת (16 תחנות)
בא''פ לכיש
בית גוברין
מפקדת המחוז
צומת לכיש למערב
תירוש/אשכול
אשכול/כרם
כרם/גפן
צומת שדה משה
כביש 35/שדרות ישראל פולק
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/בריכה עירונית
בנק הפועלים/שדרות לכיש
משטרה/שדרות לכיש
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-10:20 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו לכיש←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לכיש←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (לכיש←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לכיש←קריית גת (לכיש←קריית גת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 66 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 66 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 66
קו 66 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 18:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 18:25 | 110 - 190 |
ב׳ | 06:30 - 18:25 | 110 - 190 |
ג׳ | 06:30 - 18:25 | 110 - 190 |
ד׳ | 06:30 - 18:25 | 110 - 190 |
ה׳ | 06:30 - 18:25 | 110 - 190 |
ו׳ | 06:35 - 10:20 | 225 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ בא''פ לכיש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (לכיש←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (לכיש←קריית גת) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
66 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 66 היא בא''פ לכיש והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת קריית גת/כניסה.
קו 66 (לכיש←קריית גת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (לכיש←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
66 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 70 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 68 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->נחלה ז-נחלה-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שיבולים כניסה-שדות נגב-1#/ לוח זמנים
- 10 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 95א - בן צבי/גיבורי שיחרור-אשקלון<->בית אל/חלמונית-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 130 - בא''פ/מל''י-אשכול<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 14 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תחנה מרכזית/שדרות העצמאות-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 27 - מכללת ספיר/בריסל-שער הנגב<->ארז/מרכז-ארז-1#/ לוח זמנים
- 17 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 65 - זבדיאל/3533-שפיר<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 240 - מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות<->פולק/טבת-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 12 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 29 - מכללת ספיר/232-שער הנגב<->מזכירות/מפלסים-מפלסים-12/ לוח זמנים
- 4א - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 69 - ת. מרכזית קרית גת/רציפים-קרית גת<->איתן א-איתן-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמים/מועדון פיס-תלמים-1#/ לוח זמנים
- 3א - אצטדיון/הרצל-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים