קו 90
הרצלייה←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 90 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 90 (הרצלייה←תל אביב-יפו) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשונית/יורדי ים ומסתיים ביוסף לוי/הכובשים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 90 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←תל אביב-יפו (30 תחנות)
השונית/יורדי ים
מרינה/השונית
מדינת היהודים/מתתיהו
מדינת היהודים/גלגלי הפלדה
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר
אבא אבן/ משכית
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
קריית החינוך/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
תיכון חדש רבין/דרך נמיר
ז'בוטינסקי/כיכר המדינה
כיכר המדינה/אריה עקיבא
ארלוזורוב/משה שרת
הוועד הפועל/ארלוזורוב
ארלוזורוב/שלמה המלך
דיזנגוף/יודפת
דיזנגוף/ש"ץ
כיכר דיזנגוף/דיזנגוף
כיכר דיזנגוף/פינסקר
טרומפלדור/פינסקר
טרומפלדור/בן יהודה
חוף ירושלים
חוף בננה ביץ'
יוסף לוי/הכובשים
שאלות ותשובות לגבי קו 90
מתי מתחיל לפעול קו 90?
קו 90 מתחיל לפעול ב-00:25 בראשון
באיזו שעה קו 90 מפסיק לעבוד?
קו 90 מפסיק לפעול ב-14:35 בשישי
מתי מגיע קו 90?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 90 (הרצלייה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←תל אביב-יפו (הרצלייה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 90 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 90 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 90 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 90 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 90
קו 90 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:25 - 23:30 | 12 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 12 - 25 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 12 - 25 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 12 - 25 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 12 - 25 |
ו׳ | 06:00 - 14:35 | 40 - 50 |
ש׳ | 21:40 - 23:30 | 55 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל90 (מ השונית/יורדי ים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 90 (הרצלייה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 90
תעריף הנסיעה ב90 (הרצלייה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
90 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 90 היא השונית/יורדי ים והתחנה האחרונה היא יוסף לוי/הכובשים.
קו 90 (הרצלייה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 90. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 90.
מעקב אחר קו האוטובוס 90 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 90 (הרצלייה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 90 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 90 ב-ישראל
90 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 10 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 30 - הברזל/החורש-באר שבע<->בית הקשתות-לקיה-11/ לוח זמנים
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->בית ספר מקיף עמל אלנור-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 118 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נחל איילון/כביש 5533-צור יצחק-1#/ לוח זמנים
- 281 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 77 - משה שרת/משאבים-הוד השרון<->החומש/חנקין-הוד השרון-13/ לוח זמנים
- 27 - מסוף קדמה-רמת השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 1 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-31/ לוח זמנים
- 4 - הרקפת/צרכנייה-אלישמע<->תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון-21/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 23 - מכללת בית ברל-בית ברל<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 39 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 468 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 83 - ויצמן/גייסות השריון-כפר סבא<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-11/ לוח זמנים