קו 142
טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 142 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטכניון/מעונות העמים ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 142 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (13 תחנות)
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/הנדסת חומרים
טכניון/בית ספר להנדסאים
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
טכניון/הנדסה כימית
טכניון/הנדסה חקלאית
טכניון/הנדסה אזרחית
טכניון/בנין הספורט
פינסקר/דורי
מרכז ספורט/דורי
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 142
מתי מתחיל לפעול קו 142?
קו 142 מתחיל לפעול ב-10:30 בשישי
באיזו שעה קו 142 מפסיק לעבוד?
קו 142 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 142?
כדי לראות מתי קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 142 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 142 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 142 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 142 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 142
קו 142 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:30 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:30 - 20:30 | 60 |
ב׳ | 13:30 - 20:30 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:30 - 20:30 | 60 |
ה׳ | 13:30 - 20:30 | 59 - 61 |
ו׳ | 10:30 - 12:30 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל142 (מ טכניון/מעונות העמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 142
תעריף הנסיעה ב142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
142 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 142 היא טכניון/מעונות העמים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 142. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 142.
מעקב אחר קו האוטובוס 142 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 142 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 142 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 142 ב-ישראל
142 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 39 - סורוקה/צבי בן יעקב-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#באר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים