קו 16
אשקלון←תלמי יפה
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 16 (אשקלון←תלמי יפה) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני ומסתיים בתלמי יפה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשקלון←תלמי יפה (17 תחנות)
ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני
בן גוריון/נאות אשקלון
מסוף רמז/דוד רמז
אנה פרנק/תשרי
שדרות מנחם בגין/אנה פרנק
שדרות מנחם בגין/אבן עזרא
הרכבת/מרכז מסחרי
צומת אבא הילל סילבר/לדרום
צומת ברכיה
צומת אשקלון
צומת בית שיקמה
'גיאה ב
גיאה משק 88/דרך שדמה
דרך הכפר/דרך שדמה
גיאה/הרחבה
דרך הכפר/דרך הגיא
תלמי יפה
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-13:35 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו אשקלון←תלמי יפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשקלון←תלמי יפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (אשקלון←תלמי יפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשקלון←תלמי יפה (אשקלון←תלמי יפה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 19:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 19:15 | 85 - 335 |
ב׳ | 06:30 - 19:15 | 85 - 335 |
ג׳ | 06:30 - 19:15 | 85 - 335 |
ד׳ | 06:30 - 19:15 | 85 - 335 |
ה׳ | 06:30 - 19:15 | 85 - 335 |
ו׳ | 09:30 - 13:35 | 245 |
ש׳ | 23:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (אשקלון←תלמי יפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (אשקלון←תלמי יפה) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
16 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 16 היא ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני והתחנה האחרונה היא תלמי יפה.
קו 16 (אשקלון←תלמי יפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (אשקלון←תלמי יפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 8 - אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 482 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 96א - תיכון אורט-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 35 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-1#/ לוח זמנים
- 31 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->אור החיים/יציאה-תפרח-1#/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->יד נתן ג-יד נתן-1#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 7 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 240 - מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות<->פולק/טבת-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 6א - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 68 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->נחלה ז-נחלה-1#/ לוח זמנים
- 6 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 11 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 73 - משואות יצחק/מרכז-משואות יצחק<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 52 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 164 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אמציה/מרכז-אמציה-1#/ לוח זמנים
- 12 - דקל מרכז-דקל<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-22