קו 357
דימונה←מודיעין עילית
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 357 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 357 (דימונה←מודיעין עילית) יש 58 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביצחק שדה/האצל ומסתיים בבית הכנסת קרלין.
לוח הזמנים לקו 357 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב00:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 357 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דימונה←מודיעין עילית (58 תחנות)
יצחק שדה/האצל
ורדימון/העצמאות
המעפיל/העצמאות
גולדה מאיר/המעפיל
סטרומה/טיילת ספורט
מרחבים/נתיב הצפרים
השלווה/משעול הזמיר
המעפיל/השלווה
המעפיל/בן גוריון
בן גוריון/בית ספר בן עטר
בן גוריון/בית המשפט
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/המלאכה
מסעף דימונה/קניון הדרך
שדרות ורדימון/ריה''ל
שדרות ורדימון/רשב''ג
ההגנה/הפלמ''ח
בית ספר קול יעקב
פסל הזהות/צבי בורנשטיין
בורנשטיין/הדקל
בורנשטיין/האופק
צומת הנגב
שדרות דוד חכם/תחנה מרכזית
דואר/יצחק רגר
בית רסקו/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז אורן/יצחק רגר
שד. החשמונאים/יצחק רבין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שדרות החשמונאים
שד. החשמונאים/דם המכבים
צומת שילת
צומת לפיד צפון
צומת חשמונאים צפון
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/חפץ חיים
חפץ חיים/שדי חמד
מסילת יוסף א
מסילת יוסף ב
מסילת יוסף/מרומי שדה
מסילת יוסף ד
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
מעלות שמחה/מסילת ישרים
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
שאלות ותשובות לגבי קו 357
מתי מתחיל לפעול קו 357?
קו 357 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 357 מפסיק לעבוד?
קו 357 מפסיק לפעול ב-00:15 בראשון
מתי מגיע קו 357?
כדי לראות מתי קו דימונה←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דימונה←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 357 (דימונה←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דימונה←מודיעין עילית (דימונה←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 357 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 357 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 357 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 357 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 357
קו 357 פועל בראשון, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל357 (מ יצחק שדה/האצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 357 (דימונה←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 357
תעריף הנסיעה ב357 (דימונה←מודיעין עילית) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
357 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 357 היא יצחק שדה/האצל והתחנה האחרונה היא בית הכנסת קרלין.
קו 357 (דימונה←מודיעין עילית) פועל בראשון, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 357. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 357.
מעקב אחר קו האוטובוס 357 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 357 (דימונה←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 357 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 357 ב-ישראל
357 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 660 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 298 - מכללת בית ברל-בית ברל<->א קודס/אל מדינה-אום אל פחם-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 72 - מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-2#
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 8 - אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 347 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 21 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 9 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס רחל המשוררת/נעמי שמר-כפר סבא<->אז''ר/תל חי-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 70 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->אנגל/אוסטרובסקי-כפר סבא-29/ לוח זמנים