קו 474
לוד←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 474 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 474 (לוד←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בארבע עונות/נירים ומסתיים בקלצ'קין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 474 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←תל אביב-יפו (36 תחנות)
ארבע עונות/נירים
נירים/צמרות
סלניקין/צמרות
חללי אגוז/שד. מיכה רייסר
רגבים/ רייסר
רגבים/ לובלין
אהרון לובלין/אדמונית
בי''ס מקסים לוי
מתנ''ס/לובלין
אהרון לובלין/שד. מיכה רייסר
בית עלמין חדש לוד
המחקר/המסגר
רבי אליעזר בן הורקנוס/4404
משק
משק
משק
מסעף יגל
מסעף צפריה
צומת חמד
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
מוזאון ארץ ישראל/חיים לבנון
מכון הנפט/חיים לבנון
הפקולטה להנדסה/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
קלצ'קין
שאלות ותשובות לגבי קו 474
מתי מתחיל לפעול קו 474?
קו 474 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 474 מפסיק לעבוד?
קו 474 מפסיק לפעול ב-06:50 בשישי
מתי מגיע קו 474?
כדי לראות מתי קו לוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 474 (לוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←תל אביב-יפו (לוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 474 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 474 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 474 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 474 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 474
קו 474 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:05 - 14:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 14:45 | 15 - 240 |
ב׳ | 06:05 - 14:45 | 15 - 240 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:05 - 14:45 | 15 - 240 |
ה׳ | 06:05 - 14:45 | 15 - 240 |
ו׳ | 06:50 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל474 (מ ארבע עונות/נירים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 474 (לוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 474
תעריף הנסיעה ב474 (לוד←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
474 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 474 היא ארבע עונות/נירים והתחנה האחרונה היא קלצ'קין.
קו 474 (לוד←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 474. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 474.
מעקב אחר קו האוטובוס 474 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 474 (לוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 474 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 474 ב-ישראל
474 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 885 - שדרות האמוראים/זכריה הנביא-בית שמש<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-23/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים