קו 947
חיפה←פתח תקווה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 947 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 947 (חיפה←פתח תקווה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 947 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←פתח תקווה (26 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני
מחלף עתלית
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
מחלף חבצלת
הרצל/עולי הגרדום
ת. מרכזית נתניה/הורדה
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת יקום
תחנת רכבת רעננה מערב
מסוף רעננה/דרך השרון
מחלף מורשה
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
בי''ח בלינסון/ז'בוטינסקי
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/הרב משה מלכה
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 947
מתי מתחיל לפעול קו 947?
קו 947 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 947 מפסיק לעבוד?
קו 947 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 947?
כדי לראות מתי קו חיפה←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 947 (חיפה←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←פתח תקווה (חיפה←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 947 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 947 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 947 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 947 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 947
קו 947 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 21:00 | 30 - 40 |
ב׳ | 05:50 - 21:00 | 30 - 40 |
ג׳ | 08:00 - 21:00 | 45 |
ד׳ | 05:50 - 21:00 | 30 - 40 |
ה׳ | 05:50 - 21:00 | 30 - 40 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 30 |
ש׳ | 17:30 - 22:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל947 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 947 (חיפה←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 947
תעריף הנסיעה ב947 (חיפה←פתח תקווה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
947 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 947 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 947 (חיפה←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 947. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 947.
מעקב אחר קו האוטובוס 947 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 947 (חיפה←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 947 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 947 ב-ישראל
947 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 165 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2#
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#אילת ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 270 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 88 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 318 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 8 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->משה דיין/יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 80א - אריה לוין /חבד-חיפה<->בן עמי-קרית אתא-1ב/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 92 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ם/ לוח זמנים
- 445 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים