Kaip Vilniaus nukeliauti iki Šaltkalvių gatvė 2 naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Šaltkalvių gatvė 2?

Artimiausios stotelės prie Šaltkalvių gatvė 2 yra:

  • Naujininkai yra už 189 metrai , 3 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Šaltkalvių gatvė 2?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Šaltkalvių gatvė 2: 3G, 78.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Šaltkalvių gatvė 2?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Šaltkalvių gatvė 2: 10, 17.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Šaltkalvių gatvė 2 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Šaltkalvių gatvė 2 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Šaltkalvių gatvė 2 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Šaltkalvių gatvė 2 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Šaltkalvių gatvė 2? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujininkai.

Iki Šaltkalvių gatvė 2 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3G, 78 Troleibusas: 10, 17

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Šaltkalvių gatvė 2 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Šaltkalvių gatvė 2 lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Šaltkalvių gatvė 2, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Šaltkalvių gatvė 2 su programėle!