Kaip Vilniaus nukeliauti iki Šeškinė naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Šeškinė?

Artimiausios stotelės prie Šeškinė yra:

  • Šeškinės Poliklinika yra už 553 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Musninkų St. yra už 668 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  • Šeškinės Kalvos yra už 911 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinė?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinė: 24, 43, 5G, 7.

Šeškinė, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Šeškinė Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Šeškinė Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Šeškinė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Šeškinė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Šeškinė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šeškinės Poliklinika; Musninkų St.; Šeškinės Kalvos.

Iki Šeškinė galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 43, 5G, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Šeškinė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Šeškinė lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Šeškinė, Vilniaus
Šeškinė, Vilniaus Apie kaimą Biržų rajone žr. Šeškinė (Biržai). Šeškinė – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurę nuo miesto centro. Šeškinės seniūnija. Yra poliklinika, paštas, Saltoniškių kapinės, rytuose – garsusis Šeškinės ozas ir Vilniaus Akropolis. Ryčiau jų – Siemens Arena ir „Vichy“ vandens parkas, Prekybos ir pramogų centras „Ozas“. Šeškinės vakaruose, paribyje su Viršuliškių mikrorajonu, stūkso sporto kompleksai „Teniso pasaulis“ ir universali sporto arena „Sportima“. Netoliese jų – ledo rūmai – „Utenos“ pramogų arena.
Kaip pateikti į Šeškinė viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Lengviau nuvykti iki Šeškinė su programėle!