Kaip Vilniaus nukeliauti iki Antaviliai naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Antaviliai?

Artimiausios stotelės prie Antaviliai yra:

  • Antaviliai yra už 90 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
  • Antavilių Žiedas yra už 281 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Jono Biliūno St. yra už 623 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Antaviliai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Antaviliai: 17.

Antaviliai, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Antaviliai Vilniaus mieste

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Antaviliai, Vilniaus, Lietuva.

Neieškote Antaviliai? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilniaus stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Antaviliai.

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Antaviliai su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Antaviliai: Antaviliai; Antavilių Žiedas; Jono Biliūno St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Antaviliai - Autobusas: 17.

Patekimas iki Antaviliai ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 460 milijonų vartotojų, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Antaviliai, Vilniaus
Antaviliai, Vilniaus Antaviliai (arba Antavilis) – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurės rytus nuo miesto centro, prie kelio 102 Vilnius–Švenčionys–Zarasai (Nemenčinės plento). Į rytus nuo Antavilių telkšo telkšo Antavilio ežeras, prasideda Antavilių miškas. Pačiuose Antaviliuose telkšo dar du maži ežerėliai – Antavilio mažasis ir Antavilio pusdubenis, bei prateka Neries intakas Antavilis. Yra paštas, parduotuvė, senelių pensionas (su koplyčia), vandenvietė, kapinės. Šiaurinę dalį sudaro kolektyviniai sodai. Išlikę Antavilių dvaro sodybos fragmentai: svirnas, klojimas, buvusi mokykla, daržinė, rūsys, pora gyvenamųjų pastatų, Radziševskių koplyčia.Kursuoja 17 autobusas maršrutu Antaviliai–Antakalnis (stotelės: Antaviliai, Antavilių žiedas, J. Biliūno st.), stoja priemiestiniai autobusai.
Kaip pateikti į Antaviliai viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Antaviliai su programėle!