Kaip Vilniaus nukeliauti iki Bagutiškių Miškas naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti


Kaip Vilniaus patekti į Bagutiškių Miškas su Autobusas arba Troleibusas

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Bagutiškių Miškas iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos viešuoju transportu?

  • Naudojant Autobusas - 66 kelionė iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos iki Bagutiškių Miškas užtrunka 61 min

Kiek užtrunka nuvykti į Bagutiškių Miškas iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, naudojantis Autobusas?

  • Naudojant Autobusas - 66 kelionė iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos iki Bagutiškių Miškas užtrunka 61 min

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Bagutiškių Miškas?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Ieškote kelio nurodymų į Bagutiškių Miškas Vilniaus, Lietuva? Jūsų kelionė tapo kur kas lengvesnė!

Atsisiųskite Moovit App, kad rastumėte greičiausią kelią ir peržiūrėtumėte Autobusas arba Troleibusas tvarkaraščius į Bagutiškių Miškas. Raskite atnaujintus laikus visiems prieinamiems maršrutams su išsamiais nurodymais į Bagutiškių Miškas realiu laiku.

Išsirinkite Autobusas arba Troleibusas pasirinkimus, kurie padės nuvažiuoti iki Bagutiškių Miškas. Štai kelių maršrutų sąrašas, einančių šalių jūsų paskirties taško - Autobusas: 66, 76.

Norite suplanuoti savo grįžimo maršrutą iš Bagutiškių Miškas, tačiau nežinote gatvės adreso? Galite pasirinkti savo paskirties tašką mūsų internetiniame žemėlapyje ir Moovit ras geriausius prieinamus maršrutus, kad pateiktumėte ten, kur reikia!

Mooit padeda rasti greičiausia ir patogiausią išvykimo laiką. Nereikia įsidiegti autobusų ar traukinių programėlės ir kiekvieną kartą tikrinti grafikus. Moovit turi visą viešojo transporto informaciją, kurios jums reikės. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store nubalsavo, kad mūsų programėlė yra geriausia iš prieinamų transporto programėlių.

Bagutiškių Miškas, Vilniaus

Artimiausios stotelės prie Bagutiškių Miškas Vilniaus mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku